Pestilent Assault wybuchnie w Krakowie.

kon

29 sierpnia 2010 r. w Krakowie za sprawą Mythrone Promotion odbędzie się koncert pod hasłem Pestilent Assault. Do udziału w pierwszej edycji tej w zamierzeniu cyklicznej imprezy zostali zaproszeni:

THRONEUM (oldschool death metal)
“Na scenie od 14 lat, na koncie 5 płyt długogrających oraz fura splitów, epek i demówek. Trio ze Śląska hołduje starej szkole bestialskiego, chamskiego death metalu spod znaku POSSESSED, BLASPHEMY, ASPHYX, PESTILENCE, NECROVORE, NIHILIST czy BESTIAL WARLUST.”
Krakowski koncert THRONEUM będzie rejestrowany z myślą o kolejnym wydawnictwie zespołu.

MORD’A’STIGMATA (avantgarde/postblack metal)
“Awangardowcy z MORD’A’STIGMATA zaskakują coraz bardziej. Po dawce eksperymentalnego death metalu zawartego na debiucie “Uberrealistic” skierowali się na nowe tory i wraz z nadchodzącą drugą płytą “Antimatter” eksplorują ścieżki wytyczone na “Written In Waters” VED BUENS ENDE czy “Grand Declaration Of War” MAYHEM.”

ENCLAVE (black metal)
“Bezkompromisowy, siarczysty black metal z Krakowa. ENCLAVE nie brak ani mocy, ani piekielnego klimatu, a w składzie muzycy znani m.in. z MasseMord i Embrional.”

MEDICO PESTE (black metal)
“Nowa zaraza z udziałem członków M’A’S i ENCLAVE grająca black w klimatach FUNERAL MIST, GLORIOR BELLI czy polskiego BLAZE OF PERDITION.”

Miejsce:
Klub FACE2FACE
KRAKÓW, ul. Paulińska 28

29 sierpnia 2010 (niedziela)
Start: 18:00
Bilety: 20 PLN (do nabycia w dniu koncertu, przy wejściu)

W czasie koncertu funkcjonować będą stoiska merchendisowe: TIME BEFORE TIME Records // LILITH Productions // DEFENSE Merch
w których do nabycia stuff zaproszonych zespołów oraz cała masa innych płyt CD, winyli, kaset, koszulek, itp.

Więcej informacji na www.myspace.com/pestilentassault

EverMetalZinePatronuje i Poleca !

PODZIEL SIĘ