Perdition Temple – album “The Tempter’s Victorious” na początku 2014

Perdition Temple Gene PalubickiGoście z Immolation, Angelcorpse i Black Witchery zwarli szyki i wraz z Genem Palubickim (no bo skoro Angelcorpse to i on he he) pod szyldem Perdition Temple spłodzą i wydadzą dwa materiały przez Hell’s Headbangers.

Pierwszym z nich będzie 7″ calowa ep’ka z premierowym trackiem i coverem na b-stronie. Będzie to zapowiedź tego, co znajdzie się na pełnym wydawnictwie (a można się spodziewać, że będzie to sroga rzecz, bo skoro Gene to nie ma innej opcji).

Drugim – i tym właściwym już – będzie pełny krążek. “The Tempter’s Victorious” planowane jest na początek przyszłego roku i ma składać się z 8 tracków, zaś jego rejestracja przewidziana jest niebawem. Obecny skład: Gene Palubicki – guitars, Bill Taylor – guitars, Impurath – vocals, Ronnie Parmer – drums, Gabriel Gozainy – bass.

Do tej pory pod szyldem Perdition Temple ukazał się jeden stuff. “Edict of the Antichrist Elect” w 2010 roku nakładem Osmose Productions

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ