Paul Di’Anno – Legendarny głos Iron Maiden w Polsce

paul di anno

PAUL DI’ANNO jest kolejnym artystą, dla którego LP Art Productions rezerwuje koncerty w Polsce. Legendarny głos IRON MAIDEN odwiedzi nasz kraj w listopadzie 2009r. Koncerty w Polsce są częścią światowego tournee „The Beast is back tour”.

Oprócz utworów z solowych projektów PAULA DI’ANNO na koncertach w Polsce z pewnością nie zabraknie hitów z repertuaru Iron Maiden, takich jak: “Transylvania” czy “Murders In The Rue Morgue”.

Gościem PAULA DI’ANNO podczas koncertów w Polsce jest norweski zespół THUNDERBOLT. Dodatkowo w Polsce i Czechach publiczność będzie rozgrzewać Pathfinder.


Oto daty koncertów Paula Di’Anno w Polsce:

5 listopad 2009 / Głogów – Mayday
6 listopad 2009 / Szczecin – DK Słowianin
7 listopad 2009 / Zabrze – CK Wiatrak
8 listopad 2009 / Warszawa – Progresja

!!! UWAGA KONKURS !!!

Oficjalny Polski Fan-club IRON MAIDEN oraz Agencja Bookingowa LP Art Productions zapraszają do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest osobiste spotkanie z legendarnym Paulem Di’Anno w trakcie jego najbliższej trasy po Polsce!!!
Spotkania te odbędą się przed koncertami w miastach zaplanowanych na jego trasie po Polsce(Głogów, Zabrze, Szczecin i Warszawa). Jedyne co musicie zrobić to wysłać maila na adres konkurs@sanktuariumfc.org w tytule podając miasto(lub miasta) w którym chcecie wygrać spotkanie, a w treści swoje imię i nazwisko.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w piątek 30 października o północy, a zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej następnego dnia. Warunkiem
uczestnictwa w konkursie jest posiadanie ważnego biletu na koncert w zgłoszonym przez siebie mieście. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie!

Udział w konkursie oznacza znajomość i akceptacje obowiązującego regulaminu który jest dostępny na forum Oficjalnego Fan-clubu Iron Maiden w Polsce.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!!!

LP Art Productions Management & Booking Agency
www.lpart.pl // www.myspace.com/lpartproductions

EverMetalZine Poleca !

PODZIEL SIĘ