PANDEMONIUM kontynuuje promocję albumu Misanthropy na koncertach.

W ramach koncertowej promocji najnowszego albumu Misanthropy zespół PANDEMONIUM przygotował podwójne uderzenie na daleko wysuniętej południowo-wschodniej rubieży kraju. Tym razem w towarzystwie grup ROTENGEIST (http://www.facebook.com/rotengeist) i BLACKSNAKE (http://www.facebook.com/blacksnake.fb) łódzkie komando zawita do Przemyśla (27.04.2012, Pub Fort XII) oraz Sanoka (28.04.2012, Klub Rudera). Dodatkowo skład obydwu koncertów uzupełni ukraińska death metalowa formacja CASTRUM (http://www.facebook.com/castrum).

Kolejne koncerty zaplanowane zostały na czerwiec, natomiast na jesień tego roku zespół zapowiada wizytę w kilku największych miastach Polski ze specjalnym setem oraz kilkoma innymi niespodziankami. Szczegóły wkrótce… a tymczasem podczas jednego z ostatnich występów zespół zarejestrował kilka fragmentów, które wykorzystał do oficjalnej publikacji kolejnego nowego utworu w sieci zatytułowanego “Only the Dead Will See the End of War”.

Ostatnie wydarzenia i reakcje związane z wydaniem albumu Misanthropy komentuje lider zespoły, Paul:

“Reakcja publiczności na koncerty PANDEMONIUM, które nieprzerwanie promuje najnowszy album Misanthropy każe tylko i wyłącznie cieszyć się z obecnej formy, zarówno kapeli jak i naszych wiernych fanów. Materiał niechybnie podoba się ludziom, czego wyrazem są silne emocje udzielające się wszystkim na każdym naszym koncercie!”

Przypominamy, że najnowsza płyta długogrająca Misanthropy miał swoją premierę 10.03.2012 za sprawą Pagan Records.

PODZIEL SIĘ