PaganFest już za niespełna dwa tygodnie! Bilety kolekcjonerskie dostępne!

x

Już niespełna 2 tygodnie pozostały do niecierpliwie oczekiwanej polskiej odsłony festiwalu metalowego PAGANFEST. Miejsce: krakowski klub Studio, czas: pon. 21 marca, skład: KORPIKLAANI (Finlandia), UNLEASHED (Szwecja), MOONSORROW (Finlandia), VARG (Niemcy), ARAFEL (Izrael/Rosja/Niemcy) oraz KIVIMETSÄN DRUIDI (Finlandia).

Na najnowszym albumie KORPIKLAANI pt. “Ukon Wacka” znalazł się m.in. utwór pt. “Tequila”, w teledysku do którego znajdujemy szereg cennych wskazówek dotyczących samodzielnego wytworzenia tytułowego trunku.
www.youtube.com/watch?v=wzEahz7pa7k

Do sprzedaży trafiły już bilety kolekcjonerskie, do nabycia wyłącznie w 3 miejscach w Krakowie: klubie Studio (ul. Budryka 4), klubie Loch Ness (ul. Warszawska 15) i Metal Shopie (ul. Długa 17).

PAGANFEST
KRAKÓW, KLUB STUDIO, UL. BUDRYKA 4
PON. 21.03.2011 – 1. DZIEŃ WIOSNY
WSTĘP: 18.00, START: 19.00

BILETY: 99 PLN W PRZEDSPRZEDAŻY, 120 PLN W DNIU KONCERTU, DOSTĘPNE W SIECI EVENTIM (EVENTIM.PL, SKLEPY MEDIA MARKT, SKLEPY SATURN, SALONY EMPIK); BILETY KOLEKCJONERSKIE DOSTĘPNE W KRAKOWIE: KLUB STUDIO, KLUB LOCH NESS, METAL SHOP

!!! EverMetal’zine patronuje i poleca !!!

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ