PAGANFEST już w najbliższy poniedziałek!

x

Już w najbliższy poniedziałek 21 marca w Polsce nastanie wiosna, co w Krakowie świętowane będzie znacznie atrakcyjniej niż zwyczajowym topieniem Marzanny – w klubie Studio (Kraków) przy ul. Budryka 4 odbędzie się PAGANFEST, czyli słynny festiwal, który w innych częściach Europy obecny jest już od kilku lat, a w Polsce będzie to jego długo oczekiwany debiut!

PAGANFEST 2011 ma bogaty skład: KORPIKLAANI (Finlandia), UNLEASHED (Szwecja), MOONSORROW (Finlandia), VARG (Niemcy), ARAFEL (Izrael/Rosja/Niemcy), KIVIMETSÄN DRUIDI (Finlandia).

Johnny Hedlund, lider UNLEASHED ze Szwecji, tzn. legendarnej deathmetalowej załogi zaprawionej w setkach koncertowych bojów, w oficjalnym PAGANFEST’owym wideowywiadzie zrobionym kilka dni temu ciekawie wypowiedział się m.in. o klimatach panujących w tzw. package tours, tradycyjnej rywalizacji szwedzko-fińskiej i doniosłej roli UNLEASHED w stworzeniu podgatunku muzycznego określanego mianem “viking death metal”.

PAGANFEST
KRAKÓW, KLUB STUDIO, UL. BUDRYKA 4
PON. 21.03.2011 // WSTĘP: 18.00, START: 19.00

BILETY: 99 PLN W PRZEDSPRZEDAŻY, 120 PLN W DNIU KONCERTU, DOSTĘPNE W SIECI EVENTIM (EVENTIM.PL, SKLEPY MEDIA MARKT, SKLEPY SATURN, SALONY EMPIK) BILETY KOLEKCJONERSKIE DOSTĘPNE W KRAKOWIE: KLUB STUDIO, KLUB LOCH NESS, METAL SHOP

EverMetalZine Patronuje !

PODZIEL SIĘ