Pagan Black Metal Horde w Zabrzu !

Już 11 lutego w zabrzańskim klubie CK Zabrze (ul. Wolności 395) odbędzie się misterium wina i kultury pogańskiej. Na deskach klubu staną trzy hordy na czele z gośćmi ze Słowacji – Hromovlad’em.

Data / start imprezy: 11.02.2012 / 19:00
Bilety: 20zł / 25zł
do nabycia w:
– Klub Wiatrak
– sklepy muzyczne Zabrze, Gliwice i Katowice,
– sieć EVENTIM: EMPiK/Saturn/Media Markt/ Internet
info: sieć dolicza prowizję do ceny biletu

Hromovlad ze Słowacji to jeden z najlepszych ( o ile nie najlepszy) przedstawiciel słowiańsko-pogańskiej black-metalowej sceny naszych południowych sąsiadów. Hormowlad powstał w 2003 roku a ich pierwszy długogrający album “Vládca Lesov, Skalných Stien”, został wydany w 2005 roku. W listopadzie 2007 roku wydali kolejny album zatytułowany “Ohňa hlad, vody chlad”, który utwierdził pozycję zespołu na folk black metalowej scenie. W kwietniu 2009 został ostatecznie wydany przez Ketzer Records długo oczekiwany Split CD “Hromovlad / Slavigrom -. Perperuna” Hromovlada warto i posłuchać i zobaczyć na żywo bo ich koncerty są żywiołowe i gorąco przyjmowane przez publiczność. Zespół koncertuje głownie na Słowacji, w Czechach, w Niemczech, Holandii, na festiwalch Dunkelheit i Metal Slavorum itd. Obecnie zespół pracuje nad albumem “Div”.

www.hromovlad.com

Saltus – polski zespół pagan/black/deathmetalowy, założony w 1997 w Warszawie jako Dark Forest przez gitarzystę Wojnara. Saltusa znawcom tematu nie trzeba przedstawiać. Więcej info na www.myspace.com/officialsaltus.

Lokalna scenę reprezentować będzie zabrzańska grupa black/ metalowa Thanathron – www.myspace.com/thanathron

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ