outrePrezentujemy cover długo oczekiwanego, pierwszego, pełnowymiarowego albumu OUTRE zatytułowanego Ghost Chants, który ukaże się już tej jesieni nakładem Third Eye Temple w kooperacji z Essential Purification Records i Godz Ov War Productions. Autorem okładki jest Robert A. von Ritter.

Tym razem w nieco innej odsłonie niż tej znanej ze splitu i epki OUTRE prezentuje agresywne i bezkompromisowe oblicze bliższe wyrazistym reprezentantom nowoczesnego black metalu spod znaku Deathspell Omega, Blut Aus Nord czy Omega Massif.

Ghost Chants ukaże się w postaci CD i wydanego niedługi czas później winyla. Datę premiery podamy w pierwszej połowie września.

To nie koniec newsów wydawniczych związanych z zespołem. Na początku nadchodzącego roku ukaże się pod wieloma względami wyjątkowe wydawnictwo prezentujące premierowy materiał OUTRE i ENTROPIA. Więcej szczegółów w późniejszym terminie.

Również jesienią zespół OUTRE zagra serię koncertów promujących nowy materiał i wspólnie z zespołami Thaw oraz Entropia pojawi się w kilku największych polskich miastach. Dokładne informacje o poszczególnych koncertach można znaleźć TUTAJ.

avatar
Autor
- łącznie 187 tekstów na EverMetalZine.com
Zdjęcia, zdjęcia a czasami nawet jakiś browar: Infernal Impressions Photo-Portfolio

Obadaj przy okazji:

Komentarze wylaczone

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
sprawdź tutaj co EverMetal'zine patronuje...
Chaos Strike III Psychodeath Lunatics vol. V