Orion (Behemoth / Vesania) i Jacek Grecki (Lost Soul) jako goście specjalni na nowej płycie Devilish Impressions – „Simulacra”.

x

Ku końcowi mają się prace nad najnowszą płytą Devilish Impressions, “Simulacra”. Zespół wrócił niedawno z Gdyni, gdzie odbyła się sesja zdjęciowa do albumu „Simulacra”. Zdjęcia wykonał Kamil Kumpin.

„Muszę przyznać, że to bez wątpienia najlepsza sesja zdjęciowa w całej karierze tego zespołu, której efekt finalny przekroczył nasze najśmielsze względem niej oczekiwania. Chcieliśmy przedstawić siebie nieco inaczej w stosunku do tego, jak robi to obecnie większość zespołów parających się black/death metalem. Tak naprawdę nie wiemy, czy Wam się to spodoba, nie chcieliśmy jednak powielać pomysłów, jakie inni zrealizowali w przeszłości. Mogę tylko być pewien, że będziecie cholernie zaskoczeni, kiedy to zobaczycie. W imieniu całego zespołu chciałem również w tym miejscu podziękować Kamilowi, Ewie, Magdzie, Marcie i Tomkowi, których nieoceniona pomoc przy sesji sprawiła, że przebiegła ona tak płynnie” – komentuje lider zespołu, Quazarre

Już teraz na stronach zespołu można zobaczyć zdjęcia Tomasza Janiaka zza kulis sesji zdjęciowej „Simulacra”. W międzyczasie trwają prace nad kolejnym odcinkiem raportu video dokumentującego powstawanie albumu „Simulacra”. Płyta ukaże się w Polsce nakładem Icaros Records, najprawdopodobniej z początkiem 2012. Nie wiadomo jeszcze, kto zajmie się jej wydaniem poza granicami Kraju. Album zrealizowano w kilku miejscach: Strobo Studio, Studio X, Hertz Studio. W jego nagraniach gościnny udział wzięli Orion (Behemoth / Vesania / Black River) oraz Jacek Grecki (Lost Soul). Partie klawiszowe na płycie to z kolei wspólna zasługa Flumena (Asgaard) oraz Lestath’a (ex-Sammath Naur). Ostatnim gościem, który pojawił się na płycie jest Roman Bereźnicki z zespołu Lecter.

Więcej szczegółów na stronach zespołu: www.myspace.com/devilishimpressions // www.devilish-impressions.com

PODZIEL SIĘ