Oficjalny harmonogram zespołów BA 2013 opublikowany!

ba182013Pełny harmonogram tegorocznego Brutal Assault Festival został opublikowany. Aby go zobaczyć, wejdźcie do sekcji “Program” na stronie domowej festiwalu. Pełny line-up zawiera 8 czeskich zespołów:  HYPNOS (death metal), MALIGNANT TUMOUR (crust-rock’n’roll), ABSTRACT ESSENCE (experimental metal), ATTACK OF RAGE (grind), GUTALAX (grind), BEAST WITHIN THE SOUND (thrash/death/HC), DYING PASSION (progressive) a HENTAI CORPORATION (thrash-rock’n’roll).

Pod wcześniej wspomnianym linkiem możecie także zapoznać się z planem występów na “Obscure Stage”.

Kolejna informacja związana jest z przedsprzedażą biletów. Organizatorzy zachęcają do wcześniejszego zakupienia biletu ponieważ spodziewają się, że w tym roku festiwal może osiągnąć maksymalną liczbę uczestników wpuszczanych na jego teren. Nadal możecie kupić bilet po niższej cenie 1700 CZK (+opłaty za Paypal) ale pamiętajcie także, że ta niższa cena obowiązuje jedynie do końca lipca!

Istnieje także szansa na zarezerwowanie biletu poprzez wysłanie małej opłaty przez Paypal i opłacenie pełnej ceny biletu już na terenie festiwalu, w gotówce. Odwiedźcie sekcję “Bilety” na stronie festiwalu aby zapoznać się z dokładnymi informacjami co do biletów.