Odraza – “Esperalem Tkane” premiera w kwietniu

ccd777752f495056066eaacb49f094a366W kwietniu możecie spodziewać się najnowszego wydawnictwa z Arachnophobia Records. Tym razem będzie to debiut Odrazy pod tytułem “Esperalem Tkane“. W skład zespołu wchodzi Stawrogin (znany z MasseMord) oraz Priest (MasseMord, Medico Peste, Voidhanger). Całość została nagrana w studiach Orion i Czyściec, a miksem zajął się nie kto inny jak M. Poniżej prezentujemy Wam pełną tracklistę:

I. Niech się dzieje
II. Wielki Mizogin
III. Esperalem Tkany
IV. Cicha 8
V. Gorycz
VI. Próg
VII. Tam, gdzie nas nie spotkamy

Oto jak płytę przedstawia Arachnophobia: „Esperalem Tkane” to siedem utworów black metalu zionącego smrodem wczorajszej wódy, tygodniowego potu, tanich papierosów i atmosferą ulicznego rynsztoka: „Świadczymy o tym, co na ulicy pośród blokowisk i starych kamienic, o tym, co zostawiamy bezpowrotnie za sobą, o sumie wszystkich klęsk i pełzającej za każdym samotności. To co nas odraża, co jest najniższe, najbardziej przyziemne i co chyba najistotniejsze, nieodległe – to my sami w lustrzanym odbiciu. Stajemy w opozycji do “spoglądania w górę”, metafizycznych zalotów. Nie ma mowy o podniesionych czołach, woli, nie ma również duszy. Jest “tu i teraz” – brudna fizjologia nałogu i relacja z upadku w wielkim mieście.”

Wersja CD ukaże się w tradycyjnym jewel case na złotym CD z 8 stronicową wkładką. Oraz tylko w sklepie Arachnophobii ukaże się limitowane do 100 sztuk wersja w czarnym jewel case ze złotymi napisami.

Wydaniem tego materiału na taśmie zajmie się Devoted Art Propaganda

 

Poniżej możecie obejrzeć teaser:

PODZIEL SIĘ