Nowy numer EverMetal’zine !!!

…cytując Kazimierza Staszewskiego: „kolejna jesień, syifasta nie złota”. Syfiasta a i owszem. Śniegi, wiatry, deszcze… nic tylko usiąć w fotelu, wziąć szklaneczkę whyskacza z lodem, odpalić cygaro, włączyć jakąś depresywną nutę i dokończyć żywota. Aby więc zapobiec masowym „autodestrukcjom” oddajemy w Wasze „autouśmiercające się” umysły i „monitorowe” łapksa kolejny numer „zawsze metalowego”. Tłumaczeń i odpowiedzi na pytania: dlaczego dopiero teraz, a nie zgodnie z rozkładem – nie będzie.

Co tym razem dla Was mamy? Sami musicie się przekonać. Z numeru na numer staramy się „ściągać” na nasze łamy co raz to „większe” gwiazdy, by zaspokoić każdego, nawet najwybredniejszego fana muzyki. Czy nam się to udaje? To pozostawiam już Waszej ocenie (której niestety brak nam aż nad to). Więc do rzeczy. W tym numerze atakują nasze łamy reprezentacje rodem z Meksyku i Norwegii, a także silna reprezentacja Polski (nie, nie ta piłkarska). Poczytacie więc o tym, jak chłopaki z Brujeria postrzegają „trawiastą rzeczywistość” i jak niedawno zmarły król popu wpłynął na lidera grupy Opeth. Dowiecie się co najbardziej lubi Mike Majewski z Devourment, z czego słynie Opoczno (nie, nie tylko z płytek ceramicznych) i co najbardziej wkurwia wokalistę Basement. Dowiecie się kim jest niepełnosprawny atakujący scenę na Obscene Extreme i co „ów” człowiek robił na Brutal Assault, a także uświadomicie sobie, że w Chinach też grają metal.

Tyle i aż tyle dla Was przygotowaliśmy. Co będzie dalej? Powoli, acz nieuchronnie zbliża się 10 numer naszego zina. Postaramy się, choć nie obiecujemy, by był to numer specjalny, wyróżniający się od tego, co dotychczas Wam sprezentowaliśmy. Czy nam to się uda? Dowiecie się już na początku przyszłego roku. Tymczasem w imieniu zespołu tworzącego EverMetal zapraszam do lektury.

naczelny nihilista,
Łysy

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ