Nowy krążek Nocturnal Breed już w lutym przyszłego roku

Norwescy thrash metalowcy z Nocturnal Breed wydadzą swój pierwszy od siedmiu lat album w lutym 2014 roku nakładem rodzimej Agonia Records. Na krążku znajdzie się 10 nowych utworów łączących epicki, old-schoolwy thrash metal z domieszką czarciego rock’n’rolla. Tytuł albumu zostanie ujawniony niebawem.

Powstały w 1996 roku Nocturnal Breed zrzesza obecnych i byłych członków Dimmu Borgir, Satyricon, Aeternus oraz Gehenna. Zespół tworzą S.A. Destroyer na basie i wokalach, Tex Terror na perkusji, a także powracający do składu oryginalny gitarzysta I.Maztor oraz nowy członek ekipy, również gitarzysta, V.Fineideath. Oprócz nowego albumu, Norwegowie ogłosili także swój udział na Hammerslag Festival w Tonsberg (Norwegia), gdzie będą headlinerem piątkowego wieczoru. Festiwal rozpocznie się 14. lutego. W miniony piątek zagościła w internecie ostatnia płyta Nocturnal Breed , wydany w 2007 roku album “Fields Of Rot”. Do odsłuchu po lewicy.

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ