Nowy album Hate

Zespół Hate właśnie ukończył nagrywanie nowego dzieła zatytułowanego “Erebos”. Premiera płyty w Europie zapowiadana jest już na listopad tego roku za pośrednictwem wytwórni Listenable Records. Oto tracklista nowego albumu : 1. Genesis; 2. Lux Aeterna; 3. Erebos; 4. Quintessence Of Higher Suffering; 5. Rinity Moons; 6. Hero Cults; 7. Transsubstance; 8. Hexagony; 9. Wrists; 10. Luminous Horizon

Zespół wystąpi w październiku na trasie w Polsce, wspomagając reaktywowany Decapitated. W listopadzie, Hate zagrają kilkunastokoncertowe tour w Rosji i na Ukrainie, a na kwiecień przyszłego roku zapowiadana jest kolejna wizyta zespołu w USA i Kanadzie, gdzie wystąpią w towarzystwie Rotting Christ na 30-stu koncertach!

Przypominamy jednocześnie, że w październiku odbędzie się premiera starszych wydawnictw zespołu w formie płyt winylowych. Będą to dwa najważniejsze tytuły w dotychczasowej dyskografii Hate – “Anaclasis” (2005) i “Morphosis”(2008). Winyle będzie można nabyć już na zbliżającej się polskiej trasie!.

Więcej informacji na: www.hate-metal.com

PODZIEL SIĘ