Nowy album Accept

Accept

Nie ma pytań: ACCEPT jest najgorętszym zespołem hard rockowym współczesnego świata. Żaden inny skład nie spowodował ostatnio takich dyskusji na światowej scenie niż metalowi pionierzy z Solingen w Niemczech!

W 2009 roku, ACCEPT ogłosił swój powrót z nowym wokalistą Markiem Tornillo (ex-TT-Quick). Jedynym pytaniem jakie pozostało było to czy powrót Niemieckiej legendy metalu powiedzie się. Obecnie, nie ma żadnych wątpliwości!

ACCEPT  nagrał swój nowy album „Blood Of The Nations“ z producentem Andym Sneapem (Megadeth, Machine Head, Exodus, Arch Enemy, Nevermore) w Backstage Studio w Derbyshire (Anglia).

Na początku 2010 roku, ACCEPT podpisał umowę ze słynną Nuclear Blast i potwierdził swoje pierwsze koncerty.

Bilety na pierwsze show w Gramercy Theatre New York zostały wyprzedane w mgnieniu oka. Było to niezapomniane wydarzenie i potwierdzenie tego, że legenda powróciła! Po przesłuchaniu pierwszych kawałków utworów ze zbliżającego się albumu, niemiecki magazyn Rock Hard zarezerwował czas ACCEPT na show na ich „Rock Hard Festival 2010.“  ACCEPT powalił fanów.  Fani nie mają żadnych wątpliwości, że Mark Tornillo daje z siebie 110% wysiłku jako nowy wokalista ACCEPT. Kolejne koncerty na Litwie, w Rosji, Finlandii, Szwecji i Londynie utwierdzały to stanowisko.

25 maja 2010 ACCEPT zagrał jako support dla AC/DC, przed 70,000 publiczności w Hannoverze (Niemcy)!  Kolejne show odbyło się 13 czerwca w Stuttgarcie (Niemcy).


Granie na żywo to jedna z części ich sukcesu. Pierwsze video „Teutonic Terror“ zostało najczęściej oglądanym nagraniem na Myspace i zadebiutowało na listach Myspace na pierwszym miejscu! 250,000 osób obejrzało na innych kanałach od czasu kiedy video zostało wypuszczone ponad miesiąc temu.

Nawet Twitter nie był w stanie przeżyć ACCEPT-manii! Turecki fan ACCEPT ujawnił błąd w systemie, przez który po użyciu słowa „Accept,“ zablokował portal na 48 godzin!

Album Blood Of The Nations zawiera wszystko czego można spodziewać się po legendzie metalu! Niesamowicie szybkie riffy gitarowe, dynamiczne solo, fascynujące melodie i oczywiście niesamowite liryki.

20 sierpnia 2010 europejscy fani będą mogli zakupić nowy album ACCEPT. W USA będzie on dostępny od 14 sierpnia 2010.

ACCEPT powrócił aby odzyskać tron metalu!