Nowe płody od Hellthrasher Productions

x

Z okazji pierwszej rocznicy powstania Hellthrasher Productions mamy przyjemność zaprosić Was do zapoznania się z wydawnictwami numer XIV I XV z naszego katalogu a więc dwoma zabójczymi death metalowymi killerami Malfeitor ze Szwecji i Escarnium z Brazylii.

Malfeitor to trio zlożone z weteranów szwedzkiej sceny po grób oddanych metalowej sztuce. Kapela powstała na początku lat 90 ` trochę koncertowała jednak nie pozostawiła po sobie żadnych znaczących nagrań . Ponownie drogi Momberga i Perkkila skrzyżowały się w 2007 r w Blood Mortized gdzie wspólnie z Mattiasem Borgh (Crypt do Kerberos , Embrio , Arcana) i Andersem Biazzi ( Amon Amarth) nagrali świetny debiut Blood Mortized. . W 2010 Momberg postanawia wskrzesić Malfeitor, ściąga wokalistę Mattiasa Perkkila oraz zaprasza do współpracy mulitiinstrumentalistę Janne Rudberg Björkenfjäll ( Excruciate , Mastication , Morpheus , Exhumed , Egypt, ) z którym Perkkila równocześnie tworzy projekt Birch Mountain. W 2011 roku Malfeitor nagrywa demo To Hell, Farewell które trafia również na split z Birch Mountain (CD, Hellthrasher Prod). Obecny rok rozpoczął się od ostrej pracy and debiutem Dum Morior Orior którego ukoronowaniem sa nasze wydawnictwa CD i digipack z Hellthrasher prod które mamy zamiar Wam polecić oraz wersja winylowa Chaos Records która ukaże się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Escarnium to świeża krew łącząca agresje Południowa amerykańska z kunsztem i technika skandynawskiej sceny. Pierwsze w pełni profesjonalne wydawnictwo EP Rex Verminorum plus demo Covered in Decadence (Hellthrasher prod) zebrało masę pozytywnych recenzji, min.dwóch dziennikarzy z renomowanego “Voices from the darkside” umieściło Rex Verminorum w pierwszej piątce najlepszych płyt 2011r.
Debiut Excruciating Existence cuchnie grobem na kilometr, wrażliwcy nie powinni tykać tej płyty bo skończą w wariatkowie. Potężne riffy, głos wokalisty, niszcząca perkusja to prawdziwy Death metal Terror. W maju i czerwcu zespół zagra swój pierwszy European Tour. Chcesz zmierzyć się z tą morderczą maszyna? Przyjdź i przyłącz się do liturgii zniszczenia …

PODZIEL SIĘ