“Noc Terroru” po raz dziesiąty 7 grudnia w Chorzowie

nightofterror10 malyŚląskiemu, cyklicznemu festiwalowi “Night of Terror” stuknęło pięć latek Z racji obchodów jubileuszu, impreza odbędzie się w dwóch grudniowych odsłonach – death metalowej i black metalowej. Najbliższa, dziesiąta, deathmetalowa “Noc Terroru” odbędzie się już 7 grudnia w chorzowskiej Leśniczówce. Headlinerem imprezy będzie legenda polskiego death metalu – grupa Trauma. Zespół ten rok może zaliczyć do udanych, ponieważ po koncertach u boku Nile i wydaniu siódmej w dorobku płyty “Karma Obscura”, ich forma wyraźnie zwyżkuje. Koncert w ramach “Night of Terror” będzie jednym z dwóch ostatnich ich występów w tym roku.

Poza elbląskimi weteranami scenę Leśniczówki okupować będą:
Offance – bytomscy obskuranci zakończyli nagrania debiutanckiej płyty, a jej premiera po nowym roku.
Deviation – katowiccy miłośnicy technicznego brutal deathu z nowym frontmanem na pokładzie- Ojcem (Ojciec Dyktator, Bottom) zaatakują z nagranym z myślą o dużej płycie materiałem.
Depopulate – młodzi gniewni ze Śląska po przerwie, związanej z zaangażowaniem pałkera w sprawy Nuclear Vomit i Banisher, wracają w odświeżonym składzie.
No Salvation – załoga pod wodzą Prezesa (Metal Rulez) promuje debiutanckie demo “Among the Mistakes of God”.

Szczegóły:

Data; 7 grudnia 2013 (sobota)
Miejsce: Leśniczówka, Chorzów, al. Muzyków 1.
Start: 18:00,
wjazd: 16 zł

Kolejna, black metalowa edycja “Night of Terror” już 21 grudnia w katowickiej Korbie. Szczegóły wkrótce!

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ