Nie dasz rady BrutalBusem ! Jedź na Brutala pociągiem !

x

Zaoszczędź 50 % na przejeździe na Brutala ! W ramach współpracy z Czeskimi kolejami organizatorzy proponują wam bardzo ciekawą opcję dojazdu na festiwal. Jeśli zakupicie bilet pociągowy do czeskiego Jaromera na czeski pociąg to wystarczy taki bilet podbić w punkcie informacyjnym na festiwalu (tuż obok głównej bramy wejściowej) i możecie na ten bilet za darmo wrócić do domu na tej samej trasie. Dla mieszkanćów Katowic/Krakowa wyglada to tak:
1. Przemieszczamy się do Cieszyna (busem, pkp, na rowerze, piechtolotem, whatever…)
2. Z buta przechodzimy na czeską stronę.
3. Na czeskim dworcu kupujemy bilet na pociąg
(w naszym przypadku Cesky Tesin -> Jaromer)
4. Na terenie festiwalu, w punkcie informacyjnym, podbijamy sobie bilet (tak ten zużyty).
5. Wracamy tą samą trasą do Cieszyna
(Jaromer -> Cesky Tesin) pociągiem na opieczętowanym bilecie czyli za friko !

Mamy dla was też inną niezwykle ważną wiadomość. Budweiser Budvar wykolegował Gambrinusa i od tej edycji będzie lany na terenie festu
Whaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzuuuuup !

Mamy też dla was konkurs zoorganizowany przez organizatora. Wyślij organizatorowi zdjęcia na którym ty lub grupa twoich znajomych macie na sobie oficjalny merch Brutal Assault (t-shirt, bluza, wietnamski kapelusz… kto był choć raz ten wie). Następnie wyślij tą fotkę na adres : schizmo@shindy.cz lub link do niej jako wiadomość przez face’a na profil: http://www.facebook.com/brutalassault.cz. Termin do 24.07.2012. Za pierwsze miejsce Karnecik, za drugie bluza, za trzecie koszulina.

x
W sekcji Program (link) znajdziecie ponadto rozpiskę dzienną zespołów. Informację o godzinach występów podamy za kilka dni (wraz z programem i zespołami dla klubowej Budweiser Budvar Stage). Natomiast dziś zamykamy skład głównych scen: do składu dochodzą doom/pagan metalowcy z białoruskiego GODS TOWER, awangarda z Francji SEBKHA-CHOTT oraz dwaj weterani czeskiej sceny: deathowy BRUTALLY DECEASED oraz blackmetalowcy z TROLLECH. Przypominamy także, że tylko do końca lipca możecie kupić bilety w przedsprzedaży. Mamy również dla jednych smutną natomiast dla innych niezwykle ciekwą wiadomość: DEICIDE odwołało swoją wakacyjną trasę w Europie, ale mamy dla was doskonałe zastępstwo! Na tegorocznym BA wystąpią brazylijscy deathmetalowcy z KRISIUN!. Oprócz nich będziecie mogli zobaczyć również brytyjczyków z blackmetalowego ANAAL NATHRAKH oraz metalcorowe TRUTH AND ITS BURDEN z Południowej Afryki.

WIĘCEJ INFO : http://brutalassault.cz/pl/

x

PODZIEL SIĘ