Neuronia wchodzi do gry !


Neuronia wystąpi na tegorocznym finale Wacken Metal Battle, który odbędzie się 15 maja w Toruniu (Od Nowa). Trzy tygodnie później zespół wystąpi jako support Sabaton, Blaze i U.D.O. na Military Camp Festival (6 czerwca, kampus WAT).

Wszystkie najbliższe koncerty Neuronia odbędą się w ramach promocji nowej płyty „Follow The White Mouse!” (która trafiła do sklepów 20 marca za pośrednictwem dystrybucji Fonografika). Na album nagrany w studio DBX w październiku i listopadzie, trafiło 7 kompozycji + intro i outro:

1.Inside // 2.Make Them Die // 3.Slipping into Oblivion // 4.White Mouse // 5.November Skies // 6.Faster // 7.Death Has Come to Town // 8.Put Your Dukes Up // 9.Outside

W utworze „Make Them Die” zaśpiewał gościnnie Paul z Pandemonium, natomiast w „Faster” na gitarze zagrał Opath z Corruption i Leash Eye. Kolejnym gościem jest Tomasz Osiecki, którego grę na sitarze można usłyszeć w utworze „White Mouse”.

Singlem promującym płytę jest utwór ‘Put Your Dukes Up’, do którego zespół nakręcił teledysk we Wrocławiu z ekipą DWAEM MEDIA GROUP Drugim utworem z płyty udostępnionym na www.myspace.com/neuronia jest “Death Has Come To Town”

PODZIEL SIĘ