Nekromantical Screams Vol. V w Szczecinie

Nekromantical Screams Vol. VJubileuszowa 5 edycja cyklicznej i zarazem najbardziej bezkompromisowej imprezy w Szczecinie. Tym razem holokaust, pogardę i nienawiść zapewni 5 black metalowych hord:

Decline – piewcy agresji, przemocy i nienawiści, spod znaku ulicznego black metalu ugoszczą przybyłych dawką wulgarnego, niepoprawnego politycznie, brutalnego jadu. Jednocześnie promując niedawno wydany split Całopalenie, jak i prezentując nowy materiał z nadchodzącej wielkimi krokami płyty.

T.S.M.E.D. – ohydny black metal ze Świnoujścia, bluźnierczy wyziew, który nie powinien nigdy zobaczyć światła dziennego. Pierwsza wizyta zespołu w sercu Śląska, wróży wszystko co najgorsze.

ARYMAN – tradycyjny, satanistyczny, antychrześcijański black metal prosto z Bielska-Białej, przywodzący na myśl najlepsze lata gatunku na pewno przypadnie wielu rogatym duszom do gustu.

Raped Christ – black’n’roll wprost ze Szczecina. Z pewnością sprowokuje rozlew krwi pod sceną.

Amarok – black metal, którego słuchają nawet w Wyższej Szkole Medialnej wiadomo kogo

Miejsce: Wojska Polskiego 30a, Pub Szuflandia
Start: 18;00
wejście 15/20 zł

Info dla przyjezdnych: chyba najtańszy nocleg w mieście w jakimś względnym standardzie :) niecały kilometr od miejsca wydarzenia – ptsm.home.pl

Uwaga ! Tydzień później, ale już bez Amarok w Katowicach pozostałe 4 zespoły zniszczą przybyłych do pubu Korba. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ