Negură Bunget, Mortifera i Sear Bliss już za tydzień w Katowicach! (plan koncertu)

Już za tydzień, w sobotę 5 lutego na deskach katowickiego Megaclubu w ramach AVANT-GARDE NIGHT vol.1 wystąpią mistrzowie mrocznej ekspresji czyli Negură Bunget. Zespół związany z elitarnymi wytwórniami Code666, Lupus Lounge czy Prophecy Prod. od ponad 15 lat z powodzeniem tworzy muzykę, będącą awangardowym mariażem black metalu, rumuńsko-trackiego folkloru, dark ambientu i muzyki progresywnej. Poza rumuńską formacją, na sobotnim koncercie wystąpią: ceniona wśród miłośników czarnej sztuki francuska Mortifera oraz nagrywający dla Candlelight pionierzy epickiego black metalu – węgierski Sear Bliss.

Rodzimą scenę reprezentować będą: lubelski Abusiveness, który ostatnią, doskonale przyjętą płytą „Trioditis” przypieczętował swoją czołową pozycję w panteonie polskiego black metalu; śląski Gallileous, od 20 lat tworzący muzykę z pogranicza funeral doom metalu i sonicznej patologii oraz krakowski Medico Peste, przykuwający swoim rytualnym, zaraźliwym black metalem coraz większą uwagę znawców i fanów gatunku.

W czasie koncertu będzie istniała możliwość nabycia m.in. płyt, koszulek i bluz zespołów uczestniczących w imprezie, a także wielu innych artykułów muzycznych.

Bilety w niższej cenie 37 zł są jeszcze do nabycia za pośrednictwem punktów Ticketpro w całym kraju (http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/539522-avan-garde-night-vol-1.html) oraz w sklepach muzycznych All (Katowice), Czas (Gliwice), Rondo Music (Zabrze, Centrum Handlowe M1) oraz Metal Shop (Kraków). Istnieje również możliwość nabycia wejściówek w cenie 50 zł bezpośrednio przed koncertem, przy wejściu na teren imprezy.

Avant-Garde Night vol. 1
5 lutego 2011
Megaclub
Ul. Żelazna 9
Katowice

Plan koncertu:
16:30 – otwarcie bram/sprzedaż biletów
17:00-17:40 – Medico Peste
17:55-18:35 – Gallileous
18:50-19:40 – Abusiveness
19:55-20:55 – Sear Bliss
21:10-22:10 – Mortifera
22:30 – Negură Bunget

!!! EverMetal’zine Patronuje i Poleca !!!

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ