Negura Bunget już jutro w Warszawie! Szczegółowa rozpiska !

x

!!! EverMetal’zine Patronuje i Poleca !!!

Po świetnym występie na Avant-Garde Night w Katowicach Negură Bunget powraca do Polski. Tym razem wystąpi na scenie warszawskiej Progresji już jutro !!! Razem z nią wystąpią polskie zespoły warszawski Saltus i lubelski Abusiveness. Koncert otworzą Agamendomn i Din Brand. Bilety w cenie 50zł w przedsprzedaży i 60zł w dniu koncertu są dostępne w sieci sprzedaży TicketPro.

Negură Bunget
Saltus
Abusiveness
Agamendomn
Din Brand

7.10.2011
Warszawa / Progresja
wejście: 18:00
bilety: 50/60
dostępne w sieci TicketPro oraz w klubie

Rozpiska:

18:00 – otwarcie drzwi
19:00 – 19:30 – Din Brad (30 min.)
19:45 – 20:25 – Abusiveness (40 min.)
20:40 – 21:20 – Saltus (40 min.)
21:40 – NEGURA BUNGET (90 min.)

Negură Bunget to rumuński zespół blackmetalowy, związany z włoską wytwórnią Code666 Records. Sami członkowie muzykę tworzoną przez Negură Bunget określają mianem transilvanian black metal. Grupa zostałą założona na przełomie1994 i 1995 roku w Timişoarze, przez Hupogrammosa i Negru. Nazwę tłumaczyć można jako czarny, zamglony las, co ma stanowić odzwierciedlenie nastroju, w jakim utrzymana jest muzyka zespołu, będącą awangardowym mariażem black metalu, rumuńsko-trackiego folkloru, dark ambientu i muzyki progresywnej. W sferze lirycznej Negură Bunget nawiązuje do tracko-rumuńskiej mitologii, folkloru oraz pięknej i surowej przyrody Transylwanii.

Saltus to polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza pagan, black i death metalu. Ma na koncie wydane 4 albumy pełnogrające, z czego ostatni “Triumf” w 2009 roku. Abusiveness wykonuje mariaż thrash/black metalu z naleciałościami i lirykami pogańskimi.

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ