NECKBREAKER’S BALL IV – GURD zamiast DEATH ANGEL

x

W składzie jedynego polskiego przystanku jesiennej europejskiej trasy NECKBREAKER’S BALL IV, który odbędzie się w warszawskim klubie Progresja w czw. 17 listopada 2011 r. zaszła mała zmiana – po niej skład przedstawia się następująco: DARK TRANQUILLITY (Szwecja), ELUVEITIE (Szwajcaria), VARG (Niemcy), MERCENARY (Dania), GURD (Szwajcaria), OMNIUM GATHERUM (Finlandia).

Udziału w trasie nie wezmą zapowiadani wcześniej DEATH ANGEL (Stany Zjednoczone), która to grupa postanowiła dołączyć do składu zaplanowanej na jesień amerykańskiej trasy wraz z TESTAMENT, OVERKILL i ANTHRAX. Ich miejsce w składzie zajmą krajanie ELUVEITIE, tzn. thrashowi Szwajcarzy GURD, promujący swoją nową płytę “Never Fail”, która ukaże się pod koniec października br. nakładem NoiseArt Records. Na profilu FB zespołu można już posłuchać tytułowego utworu z tego wydawnictwa (link)

NECKBREAKER’S BALL IV
Data: czw. 17 listopada 2011 r; wstęp: 17:00, start: 18:00
Miejsce: Progresja, ul. Sylwestra Kaliskiego 15a, 01-476 Warszawa
bilety: 99 PLN w przedsprzedaży, 120 PLN w dniu koncertu, dostępne w sieci Eventim i ich placówkach w całej Polsce (pełna lista tych miejsc na Eventim.pl), np. Media Markt, Saturn, EMPiK, a także w klubie Progresja.

x

EverMetalZine Patronuje i Poleca !

PODZIEL SIĘ