Mort Douce - The Valley of Blood And DeathTu i teraz ma premierę ostateczna wersja coveru do płyty Mort Douce “The Valley of Blood And Death”. Ten znakomity projekt, który zyskuje po poznaniu wszystkich detali, wykonał Bartek Kurzok, za co kapela jest mu bardzo wdzięczna!! Geniusz tego artysty dorównał geniuszowi całej kapeli, przez co już niedługo świat będzie mógł się cieszyć tym zacnym dziełem. Debiutancki materiał Mort Douce to prawdziwa uczta dla fanów starej szkoły grania metalu śmierci spod znaku Asphyx, Benediction, Grave, Entombed, Dismember, Bolt Thrower czy stary  Pestilence. Niebanalne kompozycje, niszczące riffy, masakrujące solówki i klimat z początku lat dziewięćdziesiątych – to wszystko znajdziecie na “The Valley of Blood And Death”. Jeżeli znudziły Wam się te wszystkie poprawnie grające kapele – sięgnijcie po prawdziwe death metalowe tornado, sięgnijcie 1 listopada 2013r. po “The Valley of Blood And Death”.

avatar
Autor
- łącznie 569 tekstów na EverMetalZine.com
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com

Obadaj przy okazji:

10 opine

  1. I like reading an article that will make men aand women think.
    Also, many thanks for allowing me to comment!

  2. The fourth tip involves owning a quality pair of shoes. A common mistake that is fatal toward hats is publicity to heat.

    The Japanese fashion known as the Kogal is translated in Japan to people who
    enjoy displaying their higher income by wearing expensive
    jewelry or clothes.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
sprawdź tutaj co EverMetal'zine patronuje...
Chaos Strike III Psychodeath Lunatics vol. V