MORD’A’STIGMATA – szczegóły nowego albumu


Kwartet ukończył pracę nad następcą „Überrealistic”. Płyta została nagrana podobnie jak poprzednio w Chinook Studio w Dębicy. Na albumie zatytułowanym „Antimatter” znajdzie się ponad 50 minut drażniącego zmysły, wymykającego się schematom post black metalu, daleko przekraczającego konwencję gatunku.

„Antimatter” to pokłosie konfliktu, konfliktu z materią, konfliktu,który MORD’A’STIGMATA bezsprzecznie wygrywa. Każda z 9 nowych kompozycji to kolejny etap w podróży ku Zrozumieniu, podróży zwieńczonej zaskakującym finałem. Niepokojące praktyki na ludzkim umyśle przybrały postać pogmatwanych i ponurych dźwięków.

MORD’A’STIGMATA stworzyli dzieło pełne, spójne, wielowarstwowe, obdarzone olbrzymią ciemną energią, które na długo zapada w pamięci, jednocześnie wymagając dużej uwagi oraz skupienia.

W nagraniach wziął udział Nihil (FURIA, MasseMord), oprawą graficzną „Antimatter” zajął się Perversor (m.in. IMPIETY, TARANIS, WITCHMASTER), a stroną wydawniczą przedsięwzięcia ponownie zajmie się LILITH PRODUCTIONS (www.lilithprod.com).

„Antimatter” ukaże się 3.06.2010.

Dwa utwory z nadchodzącej płyty znajdziecie na stronie MySpace zespołu: www.myspace.com/mordastigmata

Tracklista:

1. Blood of the Universe
2. Kinetic Dogma
3. De Magnum Opus Solis
4. Antimatter
5. Metatron and the Waters
6. Serpent Salvation
7. …It Writes the Names of Ghosts
8. Theophagia
9. Eternity is Pregnant

PODZIEL SIĘ