Misanthropy Tour na Podlasiu!

Już w najbliższą sobotę [04.02.2012 r.] trasa legendarnego Pandemonium zawita na Podlasie! Na deskach sceny Domu Kultury w Czarnej Białostockiej odbędzie się koncert, na który fani łódzkiej formacji czekali już kilka lat. Zespół promuje obecnie swój najnowszy krążek zatytułowany “Misanthropy”, który zyskuje świetne recenzje w kraju i za granicą. Bezpośrednio wspierać ich będzie zasłużona, toruńska formacja North. Na koncercie wystąpi również młody, wyjątkowo prężnie działający zespół Northern Plague, a stawkę otworzy warszawska kapela Psychopath.

Wszyscy miłośnicy mocnego, metalowego brzmienia będą się więc czuć usatysfakcjonowani. Dzięki wsparciu Domu Kultury, bilety kosztują jedynie symbolicznego “piątaka”, a na imprezie będzie można zaopatrzyć się też w masę płyt, koszulek i gadżetów. Jeżeli więc bliskie jest Ci muzyka od której włos się jeży na głowie, a bębenki pękają w uszach i chcesz wesprzeć rodzimą scenę, koniecznie zjaw się w sobotę 04.02.2012 r. w Domu Kultury w Czarnej Białostockiej na Misanthropy Tour. Szykuje się solidna dawka soczystego, metalowego grania!

Data: 04.02.2012
Miejsce: Dom Kultury w Czarnej Białostockiej; ul. Kościelna 9
Start: 17:00 BRAMY/18:00 GRAMY
Bilety: 5 zł
Merchandise – dobry i niedrogi

PANDEMONIUM:

Official Website: www.pandemonium.metal.pl
Official Facebook: www.facebook.com/pandemoniumpl
Official YouTube: www.youtube.com/user/PANDEMONIUMBANDPL1

NORTH:

Official Website: www.myspace.com/northpl
Official Facebook: www.facebook.com/pages/North/125872960816335

NORTHERN PLAGUE:

Official Website: www.myspace.com/northernplague
Official Facebook: www.facebook.com/northernplague
Official YouTube: www.youtube.com/northernplague

PSYCHOPATH:

Official Website: www.myspace.com/psychopathmetal
Official Facebook: www.facebook.com/Psychopathmetal
Official YouTube: www.youtube.com/52psychopath

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ