Minialbum “SIGNVM” krakowskiego FORMOSUS.

x

31 marca światło dzienne ujrzy drugi materiał krakowskiego melodic death metalowego FORMOSUS. Płyta nosi tytuł SIGNVM. W jej skład wchodzi pięć utworów, w tym jeden instrumentalny, do pracy nad którym Formosus zaprosił nierozłącznie związanego z polskim metalem od trzydziestu lat, znamienitego gościa – Wojciecha Hoffmanna. Miks i mastering jest wynikiem ciężkiej pracy Dominika Burzyma, mającego na koncie produkcje dla Horrorscope, Iblis, Elenium, Whorehouse czy też Atrophia Red Sun. Zespół mówi o płycie:

“Minęło sporo czasu i wiele wysiłku włożyliśmy w pokonanie wszystkich przeciwności, które napotkaliśmy podczas jego produkcji, jednak z bieżącej perspektywy widać, że było warto. Brzmienie, jakie osiągnęliśmy przekroczyło nasze oczekiwania – jest moc!”

Formosus nawiązał również współpracę z firmą 8MERCH, dzięki której płyta dostępna będzie w dystrybucji tradycyjnej i cyfrowej, w kraju i za granicą. Planowana data premiery za granicami kraju to 1 maja 2012 r. Więcej informacji na: www.formosus.pl

PODZIEL SIĘ