Mini Merciless East Festival’2013

Mini Merciless East Festival 2013

W latach 2004 i 2005 odbył się w Chełmie Merciless East Festival, były to dwie zajebiste imprezy, które zrobiliśmy z Białym. Były próby reanimacji festiwalu w pierwotnej formie ale postanowiliśmy zacząć od małych koncertów tak, by była to cykliczna impreza i by w przyszłości jednak zorganizować gruby open air w takiej formule, jak było to na tych nieodżałowanych dwóch edycjach. Zamysł jest taki jak wtedy, czyli szeroko pojęta muza gitarowa z naciskiem na metal. Jednak gitary muszą być przesterowane. Zaczynamy, głównie z lokalnymi kapelami ale od czegoś trzeba zacząć.Taki jest plan, a jak to wyjdzie, czas pokaże.

Na pierwszej edycji zagrają:

Parricide (Chełm) death/grind
facebook.com

Incarnated (Białystok) death metal
facebook.com

Myly Ludzie (Chełm) rock/metal
facebook.com

Shame Yourself (Biłgoraj) thrash/metal
facebook.com

St. Black (Koszyce – SK) darkcore/metal
facebook.com

Rascal Dogs (Rzeszów) rock’n roll
facebook.com

Saint Death (Chełm) melodic death metal
facebook.com

Część dochodu z festiwalu, przeznaczamy dla Krzyśka “Vizuna” Sarana, perkusisty Parricide, który uległ wypadkowi samochodowemu w Austrii jadąc na koncert z inną swoją kapelą – Blaze Of Perdition (Wojciech Janus – basista kapeli zginął, a Paweł Marzec – wokalista nadal w ciężkim stanie przebywa w austriackim szpitalu). Postawimy też dodatkowo puszkę, do której będziemy zbierać dodatkowe datki dla Vizuna.

Data: 28 grudnia 2013 (sobota)
Miejsce: Atmosfera Cafe – Chełm, ul. M. Kopernika 8
Otwarci bram: 18.00
wjazd: 15 zł

Evermetal’zine patronuje i poleca !!!

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ