Metalowe Show w Imbirze.

x

Klub Imbir, ul.Św. Tomasza 35, Kraków
Wjazd 7 zł
Start godz. 19.00
Data 23.01.2011

Więcej info o kapelach :

Another Born – zespół gra nowoczesny metal, który jest połączeniem szybkich, agresywnych riffów z ciężkimi zwolnieniami i sporą dawką melodii. Bardzo ważną rolę w twórczości odgrywają również teksty, które traktują o ciemnej stronie ludzkiej egzystencji. AB powstał w 2000 roku w Krakowie, a na koncie ma dwie płyty demo i bardzo energetyczne koncerty. Właśnie na koncertach można najlepiej poczuć klimat i moc utworów grupy. W 2011 roku zespół planuje wydać pełnowymiarową płytę.
Obecny skład to: Dc – wokal; Mati – gitara, wokal; Przemo – gitara; Dred – bas; Biła – perkusja
www.myspace.com/anotherborn

Kaiovas – powstał w Wieliczce w 2005 roku. Jeszcze tego samego roku
zostało nagrane pierwsze w historii zespołu demo pt. “Hand of Death”.
Nagrania dokonano w listopadzie w Studiu “Mastykarz”. W listopadzie 2006 nagraliśmy demo “11:11”, które zawiera pięć przeróbek różnych wykonawców, takich jak INXS, Audioslave, Neil Young.
W 2007 nagraliśmy demo, które zawiera nasze wszystkie kompozycje. Były to cztery osobne, intensywne sesje nagraniowe, podczas których nagraliśmy dziesięć utworów. Nagrania te powstały w krakowskim HQ Production Studio.Po zmianach personalnych w czerwcu 2010 roku do zespołu dołączył obecny basista Mateusz.
Obecny skład Siemek – git/wokal, Marek – perkusja, Konrad – git.rytmiczna, Mateo – bas
www.myspace.com/kaiovas

Middle Existence – Pomysł założenia zespołu zrodził się w 2004 z inicjatywy dwóch braci, Artura (git.) i Konrada (bas). Pierwsze próby zespołu MIDDLE EXISTENCE odbyły się latem 2006 roku. W 2008 roku zagraliśmy swój pierwszy koncert w Klubie “Wysoki Połysk”, a w 2009 roku nagraliśmy pierwsze demo “Broken Life”. Pod koniec 2009 roku w zespole nastąpiło wiele burzliwych zmian dotyczących składu. W 2010 roku oficjalnym wokalistą zespołu stał się Piotrek Kowalik oraz nagraliśmy nasze drugie demo o tytule “In My Veins”. Aktualnie zespół nagrywa swoją debiutancką płytę, która zostanie wydana najprawdopodobniej w połowie 2011 roku.
Skład: Piotr Kowalik – Wokal, Artur Sobolak – Solowa/Rytmiczna gitara, Tomasz Cieciek – Solowa/Rytmiczna gitara, Konrad Sobolak – Gitara Basowa, Dawid Adamus – Perkusja
www.myspace.com/middlexistence

PODZIEL SIĘ