Metal dla Powstańców Warszawskich

gwiazda, powstanie, warszawaWybierz gwiazdę na powstanie!
Ruszył kolejny etap plebiscytu Życia Warszawy, Muzeum Powstania Warszawskiego i radiowej Trójki. Wybieramy artystę, który mógłby wystąpić za rok w okrągłą i bardzo uroczystą 65. rocznicę powstania warszawskiego.
Przez trzy tygodnie na stronie internetowej Życia Warszawy (link) można głosować na swoich ulubionych.  Potem Muzeum Powstania Warszawskiego rozpocznie negocjacje z artystami.
W założeniu jest to bowiem koncert otwarty, rockowy, młodzieżowy. Od kilku lat odbywa się 31 lipca, w przeddzień głównych uroczystości powstańczych. Nie oglądają go raczej kombatanci – to wieczór, w którym Park Wolności przy Muzeum Powstania wypełnia się młodzieżą. Poprzez udział w koncercie oddają hołd warszawiakom walczącym o miasto w 1944r. Chodzi o to, by młodzi ludzie na własny sposób utożsamiali się z powstaniem i interesowali się historią. Stąd podczas obchodów różne formy przypominania o powstaniu, także przez ciężkie brzmienia, nawet takie jakie proponują reprezentanci Wielkiej Czwórki Trash Metalu – Metallika czy Megadeth.

Czy może być coś piękniejszego niż darmowy metalowy gig najwyższego, światowego formatu ku czci naszych największych bohaterów narodowych ?

Głosujcie zatem na wszelką metalową siłę w tym zestawieniu, zakładajcie lipne konta email na potęgę i  razem , naszymi głosami, doprowadźmy do koncertu jednego z tych artystów : Aerosmith , Megadeth, Metallica, Motorhead, Rage Against the Machine, System of a Down w warszawskim Parku Wolności.

Głosujcie ku chwale ojczyzny ;p !

http://www.zw.com.pl/gwiazdanapowstanie/


Źródło : http://www.zw.com.pl

PODZIEL SIĘ