Mad Caddies w Warszawie

Już 11 sierpnia w warszawskim Hard Rock Cafe wystąpi amerykańska formacja Mad Caddies! Zespół powstał w połowie lat 90-tych w słonecznej Kalifornii. Ma na swoim koncie 5 studyjnych albumów. Niemal od samego początku działalności grupa związana jest z należącą do wokalisty NOFX legendarną wytwórnią Fat Wreck Chords.

Atrybutem wyróżniającym Mad Caddies jest posiadanie w składzie sekcji instrumentów dętych – mieszanka prawdziwego rockowego instrumentarium z dęciakami znakomicie sprawdza się na żywo! Miks punk rocka, ska, dixie, rockabilly, swingu oraz country to kolejne cechy oryginalnej propozycji Mad Caddies. W muzyce zespołu można znaleźć odwołania do dźwięków tak znakomitych formacji jak The Police czy The Clash.

Ostatni krążek Mad Caddies to wydany w 2007 roku “Keep It Going” wyprodukowany przez laureata Grammy Wayne Jobsona, który współpracował między innymi z No Doubt. W jednym z numerów gościnnie pojawiła się ikona reggae – Duckie Simpson z Black Uhuru.

Skład zespołu:
Chuck Robertson – Vocals
Brian Flenniken – Drums
Ed Hernandez – Trombone
Keith Douglas – Trumpet
Sascha Lazor – Guitar
Chris Badham – Bass

Adres www:
www.madcaddies.com

HARD ROCK CAFE 11.08.2009
godz 21:30
bilety 35/45 zł
Bilety: shortcut.pl , ticketpro.pl, eventim.pl; ticketonline.pl, bileteria.pl

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ