Lost Soul powraca z nową płytą i nowym kontraktem!

Jeden z najważniejszych ekstremalnych zespołów w Polsce, wrocławski Lost Soul, podpisał kontrakt w wytwórnią Witching Hour. Umowa obejmuje 2 albumy, a Witching Hour będzie reprezentowała interesy zespołu na całym świecie. Za granicami kraju, albumy dostępne będą w dystrybucji Plastic Head.

Po czterech latach od wydania „Chaostream” (Earache/Empire) Lost Soul powraca na scenę silniejszy niż kiedykolwiek, z nowymi pomysłami i nowym składem. W chwili obecnej trwają ostatnie prace nad czwartą płytą, „Immerse In Infinity”, która ukaże się 6 października. W ciągu następnych tygodni zespół zajmie się realizacją teledysku oraz sesją zdjęciową.

Jeszcze przed premierą płyty będzie można sprawdzić aktualną sceniczną kondycję Lost Soul, gdyż zespół wystąpi jako gość specjalny na trasie Blizkrieg Tour (z Vader i Marduk) – 29.08 w Warszawie i 5.09 w Katowicach.

Oto jak podpisanie umowy skomentował Jacek Grecki, gitarzysta i wokalista Lost Soul:

„Moc jest z nami od samego początku i mimo to, iż prace nad „Immerse in Infinity” znacznie się opóźnily, nie wyobrażam sobie lepszego scenariusza niż ten, który napisało nam życie. Pokojowe rozwiązanie kontraktu z Earache, powrót do gry na deskach wraz z Vader i Marduk podczas Blitzkrieg 5 i przede wszystkim fantastyczny, partnerski deal z Witching Hour Productions. Myślę, że obie strony podejrzewały się o możliwość przyszłej współpracy, zanim doszło do rozmów między Lost Soul a WHP. Podczas miksów w Hertz Studio dogadaliśmy szczegóły, by na początku lipca w jednym z podwroclawskich hoteli zasygnować krwią deal na dwa krążki. „Immerse in Infinity” ukaże się 6 października 2009. Przygotowania do premiery przebiegają świetnie, współpraca natchniona jest profesjonalizmem, a finezyjny przepływ energii pozwala nam wszystkim czuć się komfortowo. Nie mogliśmy wybrać lepiej i życzyłbym sobie powtórzyć te słowa za kilka lat, podpisując kontrakt z Witching Hour na kolejne albumy”

zdjęcie: www.witchinghour.pl, www.myspace.com/lostsoulofficial, www.lostsoul.pl

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ