Lost Soul na trasie koncertowej z Rotting Christ! Teledysk już dostępny!

Dokładnie 15 kwietnia rozpocznie się polska część trasy koncertowej Rotting Christ, którzy promują nowy album „Aealo” dostępny od lutego za pośrednictwem wytwórni Season Of Mist. Na blisko dwutygodniowym tournee, gościem specjalnym trasy Greków będzie Lost Soul. To pierwsza trasa, na której ekipa Jacka Greckiego będzie prezentować materiał z wydanej w październiku ubiegłego roku i uznanej przez wielu fanów i krytyków za najlepszy album AD 2009 płyty „Immerse In Infinity”. Trasa rozpocznie się w Białymstoku, a zakończy w Poznaniu.

Oto pełna rozpiska:

15 kwietnia – Białystok, Gwint
16 kwietnia – Lublin, Graffiti
17 kwietnia – Rzeszów, Pod Palmą
18 kwietnia – Kraków, Loch Ness
19 kwietnia – Katowice, Mega Club
20 kwietnia – Wrocław, Madness
21 kwietnia – Łódź, Dekompresja
22 kwietnia – Bydgoszcz, Estrada
23 kwietnia – Szczecin, Słowianin
24 kwietnia – Gdynia, Ucho
25 kwietnia – Poznań, Blue Note

Więcej szczegółów wkrótce!

Od kilku dni dostępny jest już teledysk Lost Soul do utworu „If The Dead Can Speak” wyprodukowany przez grupę Endorfina – można go obejrzeć na kanale Witching Hour w serwisie Youtube pod tym adresem: www.youtube.com/witchinghourpro lub bezpośrednio u nas (na początku niusa).

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ