Lost Soul - death meal

Po sporym sukcesie “Immerse in Infinity” polski, extreme death black metalowy zespół Lost Soul powraca z nowym albumem! Nowa płyta, zatytułowana “Atlantis – The New Beginning”, zawiera 10 utworów w wersji podstawowej oraz 3 bonusy w wersji specjalnej. W tej chwili album jest miksowany przez Arka Malczewskiego w Sound Division Studio. Oto komentarz Jacka Greckiego:

“Obecnie pracujemy nad ostatecznym brzmieniem naszego nowego dziecka, ozdabiamy też część graficzną. Jesteśmy bardzo dumni z tego, co skomponowaliśmy. Wydawać by się mogło, że po takim albumie jak Immerse in Infinity ciężko będzie nam podwyższyć swój poziom artystyczny, ja uważam, że to się nam udało. Jestem również ogromnie zadowolony z tekstów na ten album. Warstwa liryczna jest bardzo dojrzała, spójna i stanowi o konceptualnym charakterze całej płyty. W muzyce zachowaliśmy ekstremalny kierunek, jednak poszliśmy w nieco bardziej mroczny klimat. Płyta jest trochę wolniejsza, dużo bardziej potężna od poprzednich. Zaczyna się od szybszych utworów, by następnie zejść do średnich i wolnych tęp i na koniec pokazać jak chwytliwe może być szybkie, ekstremalne granie. Atlantis brzmi bardzo żywo w porównaniu do poprzednich płyt, zasługą tego jest fakt, iż po raz pierwszy w historii każdy z nas nagrywał swoje partie, a każdy dźwięk został wbity na żywo. Jestem bardzo dumny z chłopaków. Do nagrań zaprosiliśmy również czworo gości, więcej tajemnic ujawnimy z czasem.”

“Planujemy wydać nowy album latem 2014. Nie chcę jednak mówić konkretnie o dacie wydania, ponieważ musimy podpisać nowy kontrakt z wytwórnią. Będziemy informować o tym na bieżąco. Bądźcie cierpliwi. Co jakiś czas będziemy ujawniać więcej szczegółów. Korzystając chciałbym złożyć najlepsze życzenia w nowym roku dla wszystkich fanów metalu i życzyć zespołom, które wydają swoje nowe płyty w 2014 roku, dumy i zadowolenia ze swoich dzieł. To będzie świetny rok!”

avatar
Autor
- łącznie 569 tekstów na EverMetalZine.com
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com

Obadaj przy okazji:

10 opine

  1. I like reading an article that will make men aand women think.
    Also, many thanks for allowing me to comment!

  2. The fourth tip involves owning a quality pair of shoes. A common mistake that is fatal toward hats is publicity to heat.

    The Japanese fashion known as the Kogal is translated in Japan to people who
    enjoy displaying their higher income by wearing expensive
    jewelry or clothes.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
sprawdź tutaj co EverMetal'zine patronuje...
Chaos Strike III Psychodeath Lunatics vol. V