Legiony Śmierci Nadchodzą !

Znów początkiem listopada przez kraj przetoczy się nawałnica. Pięć miast zrówna z ziemią pięć ekstremalnych, polskich zespołów. Mordercy z Mielca czyli Stillborn wraz z komando Deception oraz zaproszone przez nich do udziału w zagładzie Infernal War, Anima Damnata i Hetzer przemaszerują kolejno przez Kraków, Częstochowę, Łódź, Poznań i Lublin.

Publiczność, która zechce i odważy się uczestniczyć w tych barbarzyńskich misteriach unicestwienia będzie miała okazję po raz pierwszy usłyszeć na żywo nowe utwory Infernal War z nadchodzącej mini płyty „Conflagrator”, soniczne killery Stillborn z niedawno wydanej „Esta Rebelión Es Eterna”, szlagiery uznanej w kraju i na świecie Anima Damnata, pędzące z prędkością światła na wysokości lamperii walce Deception oraz pełne wściekłości, siarki, jadu i piany z ust wyziewy Hetzer. Dodatkową atrakcją jest to, że nawet sam Rogaty nie wie w jakiej kolejności będą wystepowały zespoły w poszczególnych miastach. Radzi się zatem stopniować wchłanianie i wydalanie płynów oraz punktualne przybycie na miejsce.

Podczas koncertów nabyć będzie można płyty i koszulki. Wstęp na wszystkie koncerty kosztuje 30 PLN, otwarcie bram o godzinie 17.00, początek występów o 18.00.

Wszystkie informacje szczegółowo i na bieżąco zamieszczane są na stronie www.legion-of-death.com

Plan koncertów Legions Of Death Attack 2008:

07.XI. Kraków – Lost Highway
08.XI. Częstochowa – Tramwaj
09.XI. Łódź – Dekompresja
10.XI. Poznań – U Bazyla
11.XI. Lublin – Graffiti

EverMetalZine Popiera i Poleca !

PODZIEL SIĘ