Legions Of Death Attack 2009 – Zbliża się kolejna Ofensywa !

lod09
Listopad to nie tylko masowe palenie zniczy zamiast zwłok, kraj spłonie przede wszystkim za sprawą kolejnej, trzeciej już odsłony Legions of Death Attack. Legiony Śmierci przemierzą polskie ziemie od Warmii po Śląsk, zwiastując sześć bitew, w sześciu miastach, z udziałem sześciu szwadronów nie mających w zwyczaju szczędzić jeńców. Forpocztę stanowić bêdą trzy zespoły: górnoślaskie deathmetalowe załogi Embrional i Hetzer oraz bocheńsko – krakowski postblackmetalowy akt Mord’A’Stigmata. Po nich uderzą goście z Ukrainy – Semargl, zespół przywiezie ze sobą świeżą, czwartą na swoim koncie płytę i zademonstruje dojrzały i odważny muzycznie nowoczesny Black. Główny atak przeprowadzi Stillborn, Mordercy z Południa szarżować będą bez litości przekrojowym setem. Konających dobije gość specjalny, zaproszony na występy zespół należy do czołówki gatunku i po ich występie nie zostaje już nic. Podczas koncertów nabyć będzie można płyty i koszulki.
Wstęp na wszystkie koncerty kosztuje 30 PLN, otwarcie bram o godzinie 16.30, początek występów o 17.00.

6.XI.2009 OLSZTYN , ANDERGRANT, ul. Kołobrzeska 32

7.XI.2009 WARSZAWA, PROGRESJA, ul. Kaliskiego 15a

8.XI.2009 POZNAŃ, U BAZYLA ul. św. Wojciecha 28

9.XI.2009 ZIELONA GÓRA, KOTŁOWNIA, al. Wojska Polskiego 65

10.XI.2009 CZĘSTOCHOWA, GALERIA TEATR FROM POLAND, al. NMP 2

11.XI.2009 ZABRZE, CK WIATRAK, al. Wolności 395

HETZER
MORD’A’STIGMATA
EMBRIONAL
SEMARGL
STILLBORN
+ GOŚĆ SPECJALNY

Więcej info o powyższych hordach :

MORD’A’STIGMATA – Grupa przedstawi dawkę schorowanej muzyki, nie dającej satysfakcji zwykłym ludziom. Nieludzki set przygotowany specjalnie na tę trasę zawierać będzie zarówno kawałki z debiutu zespołu zatytułowanego “Überrealistic”, jak i zupełnie nowe kompozycje z obecnie przygotowywanego wydawnictwa, które diametralnie odmieni oblicze zespołu. Nowy skład, nowe możliwości i dźwiękowe abstrakcje zagwarantują atrakcje spragnionym nietypowych wrażeń.
www.mordastigmata.xx.pl/
www.myspace.com/mordastigmata

Hetzer – Ten zespół drugi raz z rzędu staje w szeregach Legionów Śmierci. Choć istnieje dopiero cztery lata ugruntowali sobie już pozycję w podziemiu. Zadebiutowali oficjalnie wydaną w 2007 roku płytą “The Rise Of Abaddon”, bardzo dobrze przyjętą przez odbiorców. Podczas tegorocznych występów zaprezentują premierowy materiał z mającej siê ukazać 1 października tego roku, drugiej płyty zatytułowanej “Fall Of The Holy Cult”. Wydawcą albumu będzie Dissonance Records. Gościnnie na gitarze wystąpi z zespołem Godcrusher (Infernal War, Darzamat).
www.myspace.com/666hetzer
www.hetzer.metal.pl/

Embrional – powstał w 2003 roku i gra, momentami dosłownie, mięsisty Death. Na koncie posiadają dwa demo, debiut CD zatytułowany „Cusp of Evil” z zeszłego roku, którego wydawcą, podobnie jak tegorocznego splitu z Empheris „Spectrum of Metal Madness”, jest Old Temple. To nie koniec planów zespołu. Jeszcze w tym roku ma ukazać się split z Throneum nakładem Pagan Records, oraz drugi pełnowymiarowy album, którego wydawca nie jest jeszcze znany. Zespół właśnie przygotowuje się do rejestracji tych materiałów. Na scenie zagrają trzy utwory z nich pochodzące, oraz utwory ze starszych wydawnictw.
www.myspace.com/embrional

Semargl – Zespół pochodzi z Kijowa, stolicy Ukrainy. Niektórym przedstawiać ich nie trzeba, ale nie są do tej pory znani szerzej w naszym kraju. Zaczynali w 1997 roku, grając fuzję Black i Death popartą ekstremalną ideologią. Taką muzykę możecie usłyszeć na ich dwóch pierwszych albumach. Dopiero wydany w 2007 roku “Manifest” pokazał dojrzałe oblicze grupy, która odważnie zaczeła penetrować rozleglejsze muzycznie rejony tworząc oryginalne, wyraziste konstrukcje czegoś, co można by nazwać post-black Metalem, a co sami na użytek mediów nazwali Avant-garde Ragrar Metal. Występy na Legionach zbiegną się z premierą czwartej już płyty ukraińców zatytułowanej “Ordo Bellictum Satanas”, a utwory z niej pochodzące
zabrzmią również w polskich klubach.
www.semargl.com.ua/
www.myspace.com/semargl
www.youtube.com/semarglband

Stillborn – Mordercy z Południa zaprezentują dłuższy, przekrojowy set, pojawi się więcej numerów z wcześniejszych wydawnictw. Jest wielce prawdopodobne, że zespół dołączy również do repertuaru utwory z komponowanego właśnie materiału, którego wydanie planowane jest na rok 2010.
www.stillborn.pl/
www.myspace.com/naturalborndestroyers
www.youtube.com/stillbornpl

Gość Specjalny – Jeden z najbardziej ekstremalnych polskich zespołów uderzy ponownie niczym pocisk pistoletu osiągający właśnie kość potylicy.

Więcej info :
w w w. l e g i o n – o f – d e a t h . c o m

EverMetal’Zine Patronuje i Poleca !

PODZIEL SIĘ