Kurgaall i nowy album na koniec października

kurgaallCo prawda nius to już lekko pachnący stęchlizną, ale jak to na podziemne klimaty przystało tak być musi. Nie mniej Deathstorm Records niesie wieści, że najnowszy krążek włoskich black metalowców z Kurgaall będzie nosił nazwę “Voluntas Luciferi”, zaś ukaże się on 31 października tego roku. Całość została nagrana w Elfo Studio, gdzie za gałkami siedział Algol z Forgotten Tomb & Hiems. Jak niesie nota prasowa, muzyka zawarta na w/w wyziewie w sam raz trafi w gusta fanów szwedzkich black metalowych korzeni, gdzie prymitywizm i szczerość jest najważniejsza. Pożyjemy, ocenimy.

Tracklista: 1. Lucifer will Reign Again, 2. Domination of Satan, 3. Raping the Corpse of the Holy Virgin, 4. King of Blasphemy, 5. Infernal War, 6. Ego Promitto Domino, 7. Night of Satanist, 8. Demon Seal, 9. Skull Throne of Satan.

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ

Comments are closed.