Kroda na Nocy Kupały już 22 czerwca! Wiatrak zamiast Megaclubu!

x

Już 22 czerwca odbędzie impreza pod nazwą Noc Kupały. Koncert odbędzie sie w zabrzańskim Wiatraku, a nie jak wcześniej ogłaszano w katowickim Megaclubie. Pozostałe szczegóły imprezy nie zmieniają się.
Jej główną gwiazdą będzie ukraińska Kroda, pagan/folk metalowy zespół z Dniepropietrowska. Grupa została założona w 2003 przez Eisensława i Viterzgira. Tematyka utworów to głównie pogaństwo, natura i historia wczesnośredniowieczna. Zespół będzie promował nowy album “Schwarzpfald”, czwarty w swoim dorobku.
Na scenie wspomogą ich polskie zespoły – Saltus, North i Bialy Vitez. Impreza rozpocznie się o godz. 18:00. Bilety w cenie 45/55 są do nabycia w systemie TicketPro.pl oraz od połowy maja w lokalnych sklepach muzycznych.
Pozostałe koncerty zaplanowane przez Agencję Piona-Art przejmie nowa agencją, szczegóły już wkrótce. Ostatnim koncertem organizowanym przez Piona-Art będzie koncert Sodomu 17 września.

Szczegóły koncertu:

Noc Kupały
Kroda / Saltus / North / Bialy Vitez
22.06.2011
Zabrze / Wiatrak
bilety: 45/55 – dostępne w Ticketpro.pl / Megaclub / All / Metalshop / Czas / Shortcut / Hellshop.eu
wejście: 18:00

!!! EverMetal’zine Patronuje i Poleca !!!

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ