Czarna Sobota – Medico Peste zamiast Iperyt

LOD

!!! EverMetal’zine Patronuje i Poleca !!!

Kilka dni temu otrzymaliśmy informację, że ze składu Iperyt odszedł jeden z gitarzystów. Zespół nie jest w stanie w tak krótkim czasie przysposobić nowego muzyka i nie wystąpi podczas tegorocznej edycji Legionów Śmierci. Aby uciąć spekulacje informujemy, że absencja grupy nie jest spowodowana żadną inną przyczyną niż przedstawiona powyżej.

Zamiast Ślązaków wystąpi nowa nazwa na scenie – Medico Peste. Jest to konglomerat osobowości tworzących na co dzień w kilku znanych zespołachjak choćby Enclave czy Mord’A’Stigmata. Jak sami to określają, grupa wykonuje schizofreniczny, rytualny Black Metal.

Mamy nadzieję, że niedawne dołączenie Kriegsmaschine oraz występ Medico Peste zrekompensują maniakom stratę, jaką niewątpliwie będzie brak Iperyt.

Otrzymujemy sporo zapytań o dostępność biletów przed wejściem na koncert. Biletów z pewnością nie braknie. Klub jest w stanie pomieścić dużą liczbę widzów i choć jest ona ograniczona, dotychczasowe zainteresowanie imprezą nie grozi wyprzedaniem biletów.

Obiecaliśmy uhonorować maniaków, którzy byli z Legionami w latach ubiegłych. Każdy kto pojawi się w koszulce z dowolnej edycji Legions of Death Attack będzie mógł nabyć bilet wstępu po cenie przedsprzedaży (30PLN) oraz liczyć na zniżki na stoisku organizatora. Przypominamy, że po 30PLN będą sprzedawane bilety fanom przyjeżdżającym spoza Małopolski, jeśli udokumentują swoje miejsce zamieszkania. W tym przypadku jedna osoba będzie mogła nabyć jeden bilet, po okazaniu dokumentu tożsamości.

Gotowe są już krążki Genius Ultor – Dzień Nocy. Podczas festiwalu nastąpi premiera debiutu zespołu. Płyta będzie dostępna na stoisku organizatora w cenie 25 PLN oraz w cenie 20 PLN dla osób w koszulkach legionowych.

Harmonogram szczegółowy IV edycji Legionów Śmierci:

16:00 otwarcie klubu, sprzedaż biletów
17:00 – 17:30 Iperyt
17:40 – 18:00 Genius Ultor
18:10 – 18:40 Bestial Raids
18:50 – 19:30 Deadly Frost
19:40 – 20:20 Furia
20:30 – 21:10 Inferno
21:20 – 22:00 Kriegsmaschine
22:15 – 23:05 Infernal War

www.legion-of-death.com

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ