DO WYGRANIA DWIE PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI NA KONCERT W WAWIE ! JAK ZAWSZE WYSYŁAJCIE ZGŁOSZENIA NA : emz_konkurs@o2.pl – W TREŚCI ABY ZWIĘKSZYĆ SWOJE SZANSE NAPISZCIE DLACZEGO WY MACIE WYGRAĆ !

x

TELEPATHY (UK/Colchester) & THREE THRONES (UK/Essex)
In Decks Club, Krakowskie Przedmieście 24, 27.05.2013 (poniedziałek), wstęp: 15 zł.
http://www.indecks.pl/
19:00 – 20:00 : free open shot + before party: djent/progressive metal
20:00 – 20:45 : THREE THRONES (doom/sludge)
21:00 – 22:00 : TELEPATHY (progressive/post-metal)

Pod koniec maja na 4 koncertach w Polsce wystąpią TELEPATHY (progressive/post-metal) i THREE TRONES (doom/sludge). Anglicy zagrają w ramach wspólnej, europejskiej trasy koncertowej promującej ich debiutanckie płyty. Warszawski koncert już 27 maja w klubie In Decks. Początek o godzinie 19:00, wstęp 15 zł.

Pochodzący z Colchester w Wielkiej Brytanii zespół TELEPATHY w połowie maja 2013 r. rozpocznie europejską trasę koncertową. W Polsce zagrają cztery koncerty: 25 maja w Gdyni (Desdemona), 26 maja we Wrocławiu (Alive), 27 maja w Warszawie (In Decks) i 29 maja w Poznaniu (Underground). Trasa promuje debiutancki album „Fracture”. Towarzyszyć im będzie, pochodzący z Essex, THREE TRONES. Warszawski koncert rozpocznie się o godzinie 19; do godziny 20 free open shot oraz before party w klimacie djent/progressive metal. Wstęp 15 zł.

Więcej o kapelach poniżej :

TELEPATHY to instrumentalny, progresywny post-metal. Wydany latem 2011 r. krążek „Fracture” jest nowoczesnym spojrzeniem na ciężkie i mroczne odmiany metalu. Ich muzyka łączy swobodną i inteligentną melodię z dynamicznymi i przytłaczającymi riffami. Post-metalowe gitary przeplatają się z eksperymentalnym sludge z domieszką klasycznego doom metalu. Charakteryzuje ich również częsta i nieprzewidywalna zmiana tempa. Nagraniem i produkcją płyty „Fracture” zajął się Mark Harwood w Springvale Studios w Ipswich. TELEPATHY szybko stali się jedną z najbardziej aktywnych, młodych angielskich kapel metalowych. Ich eksperymentalny styl porównywany jest m. in. do: Cult of Luna, Isis, Neurosis, Pelican, Red Sparowes czy The Ocean. Jak sami twierdzą, inspiruje ich duet Simon & Garfunkel. Debiutancki album TELEPATHY jest dostępny za darmo na portalu BandCamp. Zespół kończy właśnie pracę nad drugim mini albumem, który ukaże się w maju bieżącego roku.
THREE THRONES to instrumentalne trio. Powstało na początku 2011 r. w Essex w Wielkiej Brytanii. Muzyka zespołu oscyluje wokół doom i sludge metalu. Można w niej znaleźć mroczne i melodyjne riffy, wspierane przez mocną i improwizowaną sekcję rytmiczną. Debiutancki mini album „Three Thrones” dostępny jest do pobrania za darmo na portalu BandCamp.

avatar
Autor
- łącznie 712 tekstów na EverMetalZine.com

Obadaj przy okazji:

Komentarze wylaczone

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
sprawdź tutaj co EverMetal'zine patronuje...
Chaos Strike III Psychodeath Lunatics vol. V