Koncert promocyjny najnowszej płyty Carnal

carnal
Carnal + zaproszeni goście czyli JELONEK oraz Soulburners

Klub Proxima (Warszawa)
Godz otwarcia klubu: 18:00
Start: 19.00

Bilety w cenie:
przedsprzedaż: 15 zł – studencki, 20 zł – normalny
w dniu koncertu: 20 zł – studencki, 25 zł – normalny

Miejsca sprzedaży biletów : biuro klubu Proxima ul. Żwirki i Wigury 99a, ul. Krakowskie Przedmieście 24 pok. 109, Shortcut Traffic Club ul. Bracka 25

EverMetalZine Patronuje i Poleca !

Informacje o zespołach:

Carnal
Spośród zespołów na polskiej scenie metalowej – traktowanej jako oaza death metalu – CARNAL zdecydowanie się wyróżnia. Ciężko go bowiem wrzucić do tego samego worka, co setki polskich zespołów. Zespół powstał w 1999 roku i od samego początku koncentruje się na surowości, rytmie, ale również melodyjności i klimacie przy tworzeniu muzyki. Po debiutanckim materiale “Undefinable”, który zwrócił uwagę na CARNAL wielu fanów i branży muzycznej, zespół dużo koncertował, czego najlepszym dowodem był udział bandu jako support w koncertach takich kapel jak In Flames, Paradise Lost, Life Of Agony, Testament, Napalm Death, Behemoth, Diary of Dreams, żeby wymienić tylko kilka z najważniejszych. Poza tym uczestniczył w szeregu festiwali – Metalmania 2007,2009 Wacken Metal Battle 2007,2009 czy HunterFest 2005,2006,2008. Zagrał również trasę koncertową na Bałkanach (Curse This Tour, 2008). Ostatnie 12 miesięcy były dla zespołu czasem ciężkiej pracy, ale opłaciło się. Album “Re-Creation” to krążek z tego gatunku, który nie zostawia słuchacza obojętnym – raz rozentuzjazmowanego, innym razem zagubionego w wielości barw i emocji. Te 10 nowych utworów i cover The Sisters Of Mercy ” są jednocześnie atmosferyczne i odlotowe z całą surowością i energią rock’n’rolla. Co najważniejsze – CARNAL tworzy utwory, które wrzynają się w podświadomość i ciężko jest się ich stamtąd pozbyć. Ostrzegaliśmy!
25 września będzie miał miejsce premiera kolejnej pełnej płyty pt. „Re-Creation”, która ukaże się nakładem Revolution Records w całej Europie. W Polsce za dystrybucje będzie odpowiedzialny Mystic Productions natomiast w pozostałych krajach Plastic Head.

SKŁAD
Robert Gajewski – vocals
Krzysztof Gorczewski – guitar
Kuba Leszko – guitar
Marek Gajewski – bass
Michal Wisniewski – drums

Więcej informacji:
www.myspace.com/carnalzone
www.revolution-records.pl

Soulburners
Określani są jako “rock’n’rollowa petarda”, która od Blisko czterech lat daje wybuchowe koncerty w Polsce i poza jej granicami. Zespół tworzą doświadczeni muzycy, którzy udzielają się lub udzielali m.in. w Black River, Wrinkled Fred, El Dupa, Coalition, Hundred Inch Shadow, Poker Face i wielu innych. Do tej pory grupa ma na koncie album “Gonna Burn Your Soul” z 2008 roku, a teraz szykuje się do wydania 6-utworowej EPki. Na myspace zespołu można już słuchać pierwszego pochodzącego z niej utworu – “Burning Heart”. Jeśli słuchasz AC/DC, Kiss, Motorhead, Turbonegro czy Hellacopters, jeśli kochasz rock’n’rolla i dobrą zabawę – nie możesz przegapić Soulburners!
KEEP BURNIN’!

http://www.myspace.com/soulburnersrock

JELONEK
Wł. Michał Jelonek – polski kompozytor, muzyk i skrzypek. Członek zespołu Hunter oraz Orkiestra Dni Naszych. Były członek kieleckiej grupy Ankh. Jelonek jest współautorem 15 albumów, a na ponad dwudziestu wystąpił gościnnie. Muzyka wykonywana przez niego jest bardzo różna, nie ogranicza się do jednego gatunku. Nagrał płyty zawierające muzykę poważną, pop, folk, rock, metal, hard rock… Ma na swoim koncie wiele wygranych konkursów i festiwali m.in. Jarocin 93, Złoty Bączek WOŚP i inne. Kilkakrotnie wytypowany na jednego z najlepszych instrumentalistów polskich (1993-magazyn “Tylko Rock”, 1994-Siedlce “Rock 94”, 2008 – magazyn “Teraz Rock” i inne). Działalność jako muzyk sesyjny dla firm fonograficznych: BMG Ariola Poland, EMI Pomaton Poland, Uniwersal Music Poland i inne. W okresie od 1993r. do 2009r. zagrał około 1600 koncertów w całej Polsce a także w Brazylii, Czechach, Estonii, Litwie, Łotwie, Meksyku, Niemczech, Rosji, Słowacji, Szwecji, Szwajcarii i na Ukrainie. W grudniu 2007 nakładem Mystic Prod. ukazał się jego pierwszy w pełni solowy album pt. „ Jelonek”
www.jelonek.art.pl

PODZIEL SIĘ

Comments are closed.