KAT & Roman Kostrzewski akustycznie w Tarnowie

unnamed30 kwietnia 2014 w Tarnowie wystąpi KAT & Roman Kostrzewski. Impreza odbędzie się w Hotelu Bristol, przy ulicy Krakowskiej 9, jako jeden z serii występów promujących nadchodzącą wielkimi krokami płytę Buk – akustycznie. Album ten zawierać będzie dwanaście utworów w wersji akustycznej pochodzących z całej dyskografii zespołu i zostanie już wkrótce wydany przez wytwórnię Mystic. Koncert w Tarnowie składać się będzie z dwóch części, pierwsza pokaże łagodniejsze oblicze grupy i doskonale znane utwory w nowym świetle, zaś później panowie, jak to w zwyczaju mają, dołożą do pieca i brać jeńców ochoty mieć nie będą. O tym, jak i pozostałych koncertach promujących “Buk – akustycznie” można poczytać na oficjalnej stronie Kata, gdzie znajdziecie również do odsłuchu “Diabelski Dom część I” w wersji pochodzącej z nowego albumu.

Partnerem imprezy jest Studio Tatuażu Artystycznego Oldskull Tattoo z Tarnowa. Tam też o godzinie 17-ej w dniu koncertu zorganizowane zostanie spotkanie zespołu KAT z fanami, muzycy podpisywać będą wydawnictwa i rozdawać uśmiechy.

Więcej informacji: OLDSKULL TATTOO

 Przed gwiazdą wieczoru wystąpi tarnowski ansambl zachciankowy TURIN TURAMBAR, który zaprezentuje chimeryki atamana Tolovego oparte w głównej mierze na recitalu Boży plan zniszczenia.

 Więcej informacji: TURIN TURAMBAR

Data: 30.04.2014

 Miejsce: Tarnów (Hotel Bristol)

Cena: 40 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (dzień koncertu) – Do nabycia w sklepie muzycznym Sonic

 Start: 17:00 – Spotkanie z fanami w Studio Oldskull Tattoo (Tarnów, ul. Goldhammera 5)

19:00 – start koncertu

Więcej informacji: FACEBOOK

PODZIEL SIĘ