INFIDEL – MCD, DVD i EP po dwóch latach milczenia.

x

Dwa lata mineły od kiedy wypluty został na świat “Ejaculating Chaos”. Zespół cały czas się alkoholizował i pracował nad nowymi utworami, czego efektem jest nowy materiał “Eviscerate Yourself”. To pięć utworów, śmierdzących i oblepionych zakrzepłą krwią, trochę wolniejszych niż wcześniejsze materiały ale nie mniej nienawistnych. Nic oryginalnego i nowatorskiego tam nie znajdziecie, tylko ekstremalny, rozrywający black metal zepsuty do ostatniej kropli krwi. Materiał jak zwykle powstawał w bólach i męczarniach, od komponowania, przez produkcję, aż do wydania. Całość została nagrana i zmiksowana u Polanda w Świebodzinie. Wydawcą po raz kolejny jest Eryk z Old Temple i wyrzyga ten mini na świat 31 stycznia 2012r. Całość jest limitowana do 999 sztuk.

Co więcej, w tym samym czasie będzie mieć premierę oficjalne wydawnictwo DVD, swoją drogą od bardzo dawna planowane. “Chaos Blood Blasphemy Rituals” to zapis bluźnierstwa, które miało miejsce w Rzeszowie w 2009r podczas zbiorowego samogwałtu Grim Harvest Festival II. Całość ściśle limitowana do 100szt! Dopełnieniem tej unikalnej pozycji jest EP “Conquered Divinity” z trzema utworami wcześniej niewydanymi (1. The False Messiah; 2. My Divine Existence; 3. Conqueror)

“Eviscerate Yourself” MCD: 1.Praise The One, 2.Eviscerate Yourself, 3.Chaos Blood Blasphemy, 4.Flames Of Desolation, 5.The Plague

Utwory MP3 na próbę:
Eviscerate Yourself oraz Chaos Blood Blasphemy

Więcej info: www.infidel.pl

PODZIEL SIĘ