Infernal Impressions na Gdańsk Tattoo Konwent 2013!

Sceniczne piekło w fotograficznych kadrach. Dla wszystkich lubiących być kuszonymi, biorących z życia najsmaczniejsze, a co za tym idzie zakazane owoce, wybierających chwytanie diabła za rogi zamiast łapania boga za nogi.

Dla tych którym na dźwięk słowa koncert nie wyświetla się w głowach wizja dobrze uczesanych don juanów w garniakach, ani pląsających się w rytm playbacku różowych ciź, jakby żywcem wyjętych z dożynek.

Najlepsze koncerty metalowe uwiecznione na profesjonalnych zdjęciach. Charyzmatyczni wokaliści uchwyceni w momentach największej kumulacji energii wokalnej. Niebezpiecznie bliskie oblicza gitarzystów wykonujących riffy i solówki, od których włos jeży się nie tylko na głowie. Basiści, a to zastygli w demonicznym skupieniu, a to zataczający kręgi swymi długimi „piórami”.

Corpse painty, ćwieki, tatuaże, pentagramy, gwoździe, skóry i szereg innych przysmaków z piekielnego kotła – to symbolika, którą przedstawia wystawa „Infernal Impressions”. Koncerty światowych wirtuozów ciężkiego grania w Polsce, jak i na festiwalach europejskich. Tatuaż i metal zawsze szły w jednym szeregu, więc zapraszam do rzucenia okiem na wystawę, która będzie miała miejsce na tegorocznym Gdańsk Tattoo Konwent!

http://gdansk.tattookonwent.pl/
https://www.facebook.com/GdanskTattooKonwent

http://infernalimpressions.com/
https://www.facebook.com/InfernalImpressions