INCANTATION wraz z RAGNAROK i IMPIETY na jedynym koncercie w Polsce!

incantationZapraszamy na jedyny w Polsce koncert amerykańskiej legendy death metalu – pochodzącego z Pennsylvanii Incantation.

Wystąpią oni 16. listopada w poznańskim Klubie U Bazyla razem z norweskim, klasycznie black metalowym Ragnarok oraz singapurską legendą metalowego undergroundu Impiety – zwanym też Potężną Bestią ze Wschodu.

Po wydaniu niezwykle udanej i dobrze przyjętej płycie ‘Vanquish In Vengeance’, polscy fani po raz kolejny mają okazję przekonać się o kunszcie załogi dowodzonej przez Johna McEntee. Mając w pamięci trasę zespołu w Polsce sprzed dwóch lat żaden fan ciężkiego, bezkompromisowego grania nie powinien przeoczyć tego wydarzenia, szczególnie w tak doborowym towarzystwie.

Bilety w cenie 60zł dostępne w sieciach bileterii w całym kraju oraz (kolekcjonerskie) przez stronę PW Events i w stałych punktach sprzedaży w Poznaniu.

INCANTATION/RAGNAROK/IMPIETY + supporty

Poznań, Klub U Bazyla, ul.(nie)św. Wojciecha 28

16.11. 2013 Start: 19:00

Bilety:
– 60zł (przedsprzedaż)
– 70zł (w dniu koncertu)

do nabycia: Ticketpro.pl. Ebilet.pl, Eventim.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju; kolekcjonerskie: pwevents.pl, Klub U Bazyla, Rock Long Luck

INCANTATION to legenda death metalu z USA, założona przez Johna McEntee znanego wcześniej z Profanatica czy Revenant. Od lat poza mainstreamem, nieskażona wirusem komercji i konformizmu grupa, prezentuje death metal w klasycznej i najcięższej formie inspirując scenę na całym świecie. Płyty ‘Onward to Golgotha’, ‘Mortal Throne of Nazarene’ czy ‘Diabolical Conquest’ zajmują stałe miejsce wśród klasyków gatunku, a wydana w zeszłym roku ‘Vanquish In Vengeance’ tylko potwierdza kultowy status zespołu.

RAGNAROK od prawie dwudziestu lat hołduje klasycznej, norweskiej szkole grania black metalu, regularnie koncertując i wydając płyty. Ich ostatni krążek pt. ‘Malediction’ ukazał się nakładem rodzimej Agonia Records w październiku zeszłego roku.

IMPIETY pod wodzą Shyaithana jest czołowym przedstawicielem dalekowschodniej sceny metalowej, każdym swoim wydawnictwem wyznaczając nowe granice ekstremalnego black/death/thrash metalu. Ich historia jest doskonałym przykładem wytrwałości i oddania metalowemu podziemiu. Bogatą dyskografię zespołu zamyka pełen album ‘Ravage & Conquer’ z 2012 roku oraz EP ‘The Impious Crusade’, która ukazała się 6. sierpnia 2013.