HunterFest 2009 – oficjalne oświadczenie !

hf
Witam wszystkich i na wstępie chciałbym bardzo przeprosić za zaistniałą sytuację. Powstało ogromne zamieszanie w związku z występem zespołów na tegorocznej edycji Hunter Fest. Niestety jestem odpowiedzialny za to zamieszanie i niestety popełniłem ogromny błąd doprowadzając do emisji billboardów, na których zostały umieszczone nazwy zespołów, których nie miałem prawa zamieszczać. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że błąd ten niszczy Festiwal.

Wczoraj byłem w Londynie na spotkaniu z Agencją reprezentującą interesy tych zespołów chcąc naprawić zaistniałą sytuację. Jaki obrót przybiorą sprawy dowiemy się w poniedziałek, gdy pojadę na kolejne spotkanie ratować to co zniszczyłem.
Mam ogromną prośbę abyście do poniedziałku wieczór wstrzymali się z kupnem biletów. W poniedziałek będziemy wiedzieli czy główna gwiazda festiwalu, a mianowicie zespół Motorhead wystąpi. Zapewniam, że jeżeli zespół nie zagra – Festiwal Hunter Fest 2008 będzie ostatnim jaki sie odbył :(

Z dniem 23 czerwca planowaliśmy zmienić cenę karnetów na 240zł oraz ruszyć ze sprzedażą biletów jednodniowych… W związku z zaistniałą sytuacją i tym, że w poniedziałek okaże sie, czy gramy dalej – termin zmiany ceny karnetów przeniesiemy na 30 czerwca. Dodatkowo, jako w pewnym sensie zadośćuczynienie za stres i nerwy w związku z moim nieprofesjonalnym zachowaniem wszyscy, którzy do dziś zakupili bilety otrzymają koszulkę z nadchodzącej edycji Festiwalu.

Serdecznie Wszystkich pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam
Arek Michalski
A&M Agency

Więcej informacji na oficjalnej stronie festiwalu : http://www.hunter.nazwa.pl/hunterfest/

Pozostaje życzyć szybkiego rozwiązania zaistniałej sytuacji konfliktowej … (SerpenteS)

PODZIEL SIĘ