Hunter w Poznaniu

Zespół HUNTER powstał w Szczytnie w 1985 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Pawła ‘Draka’ Grzegorczyka oraz perkusisty Grzegorza ‘Brooza’ Sławińskiego. Nazwa grupy pochodzi od tytułu piosenki zespołu Def Leppard “Die Hard The Hunter”. Zebrana dyskografia i staż koncertowy zespołu mówi sam za siebie.

„Królestwo” – to tytuł najnowszej płyty Huntera, z którą przemierzają Polskę w kolejnej trasie koncertowej. Tym razem z pełną świadomością postanowili przekroczyć wszelkie dotychczasowe granice i nagrać płytę studyjną – poza studiem. Materiał został zarejestrowany w leśnej mazurskiej stodole, w domu z bali i w głębokiej piwnicy szczycieńskiego MDK-u, gdzie blisko 30 lat temu powstał Hunter. Dzięki temu płyta zyskała niepowtarzalny dźwięk, przestrzeń i klimat. Gościnnie zaśpiewał chór i wszechobecne ptaki.

Na koncercie w Poznaniu będzie można usłyszeć przede wszystkim utwory z najnowszej płyty, ale z pewnością nie zabraknie starszych brzmień grupy. Już wiadomo, że zespół pojawi się po kilkuletniej przerwie na dużej scenie tegorocznego przystanku Woodstock!!! NIEBAWEM dla fanów grupy Hunter rozgrzewka w kultowym koncertowym klubie ESKULAP w Poznaniu!!!

Sklad zespołu:
Pit – gitara
Saimon – bas
Jelonek – skrzypce
Drak – gitara/wokal
Daray – perkusja
Letki – instrumenty perkusyjne

BILETY: 35/45
przedsprzedaż/w dniu koncertu
CIM, Rock Long Luck, bilety24.pl, ESKULAP

PODZIEL SIĘ