Heavy metalowe doładowanie z TURBO w Rockfilerze

hoffmannJuż 17 maja w rebel:tv legenda polskiego mocnego grania – zespół Turbo! Będzie muzycznie, wspominkowo i oczywiście ostro! Na wywiad do Rockfilera tym razem wpadli Wojtek Hoffmann i Bogusz Rutkiewicz z zespołu Turbo. Muzycy grają ze sobą niemal 30 lat, więc mają do opowiedzenia naprawdę sporo – zarówno o zmieniającej się scenie muzycznej, jak i nowych pokoleniach fanów.

Najnowszy Rockfiler z zespołem Turbo to duża dawka kultowego, mocnego grania i okazja poznania początków kariery gitarzysty Wojtka Hoffmanna i zespołu „Szafiry”, który założył jako dwunastolatek!!! Muzycy opowiedzą również o swoim największym hicie „Dorosłe dzieci” i odpowiedzą na pytanie, czy ten kawałek jest ich przekleństwem, czy prawdziwym szczęściem. Ponadto newsy o najnowszej płycie zespołu – „Strażnik Światła”, która premierę miała w listopadzie 2009. Trasa koncertowa trwa!

Rockfiler to godzinny magazyn, do którego zapraszane są gwiazdy związane z muzyką rockową, odsłaniające kulisy swojej działalności artystycznej, opowiadające o swoich fascynacjach muzycznych i nie tylko.Wywiad z zespołem Turbo w rebel:tv już w poniedziałek 17 maja o godzinie 20:00. Powtórki będzie można zobaczyć w środę o 10:00, piątek o 16:00 oraz niedzielę o 18:00.

PODZIEL SIĘ