HATE – trasa w Brazylii, udział na wszystkich koncertach Metalfest Open Air 2012 oraz prace nad nowym albumem.

x

Po intensywnym roku 2011, zwieńczonym trasą w USA i Kanadzie u boku Mayhem, warszawski HATE rozpoczyna kolejną fazę promocji swojej ostatniej płyty „Erebos”. Już w drugim tygodniu kwietnia zespół ponownie zawita w Brazylii w charakterze headliner’a. Trasa ma związek z niedawnym oficjalnym wydaniem płyty „Erebos” w Brazylii, nakładem wytwórni Sadistico Records.

Koncerty:
04. 13. Rio de Janeiro @ Alianca Negra fest
04. 12. Sao Jose dos CAMPOS @ Hocus Pocus
04. 14. Curitiba @ Hangar Music Hall
04. 15. Sao Paulo @ Manifesto Rock Bar

Potwierdzony został występ HATE na wszystkich ośmiu koncertach, które odbędą się w ramach Metalfest Open Air 2012. Zespół zagra u boku m.in. Megadeth, WASP, Kreator, Blind Guardian, Moonspel, Fear Factory, Behemoth i wielu innych. Jedna z edycji festiwalu odbędzie się również w Polsce, w Jaworznie, 3go czerwca. Udział w festiwalu jest wynikiem współpracy z austriacką agencją Rock The Nation, z którą grupa podpisała właśnie ekskluzywny kontrakt koncertowy obejmujący kraje Europy z wyjątkiem Polski i Rosji.

06. 01. – Mining, Metalfest – Austria
06. 02. – Dessau, Metalfest – Germany East
06. 03. – Jaworzno, Metalfest – Poland
06. 06. – Zadar, Metalfest – Croatia
06. 07. -Monza, Metalfest – Italy
06. 08. – Pratteln, Metalfest – Switzerland
06. 09. – Loreley, Metalfest – Germany West
06. 10. – Plzen, Metalfest – Czech Republic

Zespół HATE przygotowuje się do sesji nagraniowej nowego albumu, która jest planowana na czerwiec 2012. Następca płyty „Erebos” powstanie w warszawskim studiu Sound Division. Tym razem grupa zdecydowała się na współpracę z Szymonem Czechem, realizatorem znanym z nagrań takich zespołów jak Blindead, Vesania, Yattering, Antigama, Riverside i innych. Będzie to pierwszy album HATE nagrany dla nowej wytwórni – Napalm Records. Więcej informacji już wkrótce!

PODZIEL SIĘ