Hate Eternal - death metalPierwszy jest taki, że perkusista Jade Simonetto opuścił zespół z powodów dalszej edukacji i życia po muzycznego (no w końcu jakoś trzeba żyć hehe). Oczywiście nie zabrakło ciepłych słów z jednej jak i drugiej strony, na temat współpracy doświadczeń etc. Więc panowie rozchodzą się bez większej spiny. Kto zasiądzie za bębnami ? Dowiemy się zapewne szybko. Drugi nius już jest bardziej pozytywny, bowiem panowie piszą już materiał na następcę wydanego w 2011 “Phoenix Amongst the Ashes”. Nagrywki zaś mają rozpocząć się na wiosnę przyszłego roku. Więc fani muszą uzbroić się w cierpliwość. Oczywiście pochwał i ekscytacji co do zawartości nowego materiału nie brakuje, ale jeśli wierzyć zespół ma sięgnąć do korzeni i jak zwykle mocno przykurwić.

avatar
Autor
- łącznie 569 tekstów na EverMetalZine.com
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com

Obadaj przy okazji:

10 opine

  1. I like reading an article that will make men aand women think.
    Also, many thanks for allowing me to comment!

  2. The fourth tip involves owning a quality pair of shoes. A common mistake that is fatal toward hats is publicity to heat.

    The Japanese fashion known as the Kogal is translated in Japan to people who
    enjoy displaying their higher income by wearing expensive
    jewelry or clothes.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
sprawdź tutaj co EverMetal'zine patronuje...
Chaos Strike III Psychodeath Lunatics vol. V